Γενικά Μπεττούλα & Μπάρνι (amazons) μιλανε και τραγουδανε

Εγω θα ελεγα πως με ολα αυτα που σου γραφουμε σε... Ματιασαμε και καλα εσενα δεν τρωμαζουμε και τοσο:) το θεμα ειναι τα κουκλια μην παθουν κατι εδω χριαζετε η Μαρια με το υπεροχο σκορδο που βαζει κατα καιρους 🙂
 
Ήταν ενα μικρο καράβι που ήταν άτακτο :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Βάλε σκόρδα, βάλε ματόχαντρα, φτου φτου φτου απίθανα πουλιά!
 
Ο μεγάλος ενθουσιασμός και η ένταση είναι στο οε οε οε οε.
Όσο το βλέπω τόσο περισσότερο γελάω... Οεοεοεοεοε
Ε βεβαια, εκει ειναι ολο το ζουμι γι'αυτα! Αυτο ξεκινησαν να λενε πρωτο απ'ολο το τραγουδι. :D
 
Ήταν ενα μικρο καράβι που ήταν άτακτο :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Φοβερό γέλιο. Αυτό αριστερά είναι το θηλυκό;
 
Είδα πως μιλούσε πιο πολύ α😀

Ετυχε.😛 Η αληθεια ειναι οτι ως τωρα μιλουσε περισσοτερο το κοριτσακι ασχετα με αυτο το βιντεο. Τελευταια μιλανε και τα δυο το ιδιο. Εξαλλου ξερουν τα ιδια κι αλληλοσυμπληρωνονται. Οπως και στα τραγουδια.:D
 
Επειδης εχουμε μια καποιο ποιότητα ξερουμε κι απο οπερα. :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ανέστη έχω μια απορία. Εκτός από τον Barney και την Betty έχεις και άλλους δύο παπαγάλους αν κατάλαβα καλά; Την Phoebe και τον Joey? Και γιατί ο Joey έχει το προσωνύμιο the demon bird?
 
Ανέστη έχω μια απορία. Εκτός από τον Barney και την Betty έχεις και άλλους δύο παπαγάλους αν κατάλαβα καλά; Την Phoebe και τον Joey? Και γιατί ο Joey έχει το προσωνύμιο the demon bird?

Ναι τους εχω, ειναι οι γονεις τους. 😉 Ο Τζοι ειναι αυτο που εγραψα χωρις καμια υπερβολη. Ο διαβολος προσωποποιημενος. :D😎 Δαγκωνει κι επιτιθεται στους παντες αναφερομενος στους ανθρωπους. Με δυσκολευει ακομη και να καθαρισω το κλουβι. 😡

Η συνεχεια για τον Τζοι και τη Φοιβη στο οικογενειακο τους θεμα :D
Οικογένεια Αμαζόνων, Phoebe, Joey, Betty & Barney | PetBirds
 
Back
Top