Ασθένειες Μπορεί να κολλήσει το καναρίνι γρίπη Α;

Ευχαριστώ μου βάλατε πολύ υλικό για διάβασμα ... Θα σας στείλω από Δευτέρα που θα έχει περάσει η περίοδος μετάδοσης της γρίπης για το πώς είναι το πουλάκι. .. προσοχή σε όλους δεν παλεύεται αυτος ο τύπος γρίπης 🤒😫
[automerge]1704384398[/automerge]
Ευχαριστώ μου βάλατε πολύ υλικό για διάβασμα ... Θα σας στείλω από Δευτέρα που θα έχει περάσει η περίοδος μετάδοσης της γρίπης για το πώς είναι το πουλάκι. .. προσοχή σε όλους δεν παλεύεται αυτος ο τύπος γρίπης 🤒😫
 
Καλημέρα ...το πουλάκι μετά από 7 μέρες είναι οκ αποτι βλέπω ..δεν το πλησιάζουμε πολύ γιατί είμαστε ακόμη θετικοί ... Οπότε αν κάποιος άλλος θα έχει την ίδια απορία και ανατρεξει σε αυτό τι αρθρο να ξέρει ότι δεν κολλάει η γρίπη ...βέβαια τόσα άρθρα μου βάλατε το άγχος δεν έφευγε μέχρι να βεβαιωθω ..
 
@Ελένη Σαμ δεν ξέρω γιατί σου μπήκε στο μυαλό εξαρχής. Αν ήταν έτσι θα είχε γίνει χαμός με μεταλλάξεις της, ενώ θα είχαν ξεκληριστεί όλα τα εκτροφεία αφού όλοι περάσαμε τον Covid είτε με συμπτώματα είτε χωρίς. Επίσης πέραν των άρθρων σχετικά με το θέμα θα υπήρχε σίγουρα ανακοίνωση και από το τμήμα πολιτικής προστασίας για όσους έχουν ζώα στην κατοχή τους και δεν μιλάμε μόνο για πτηνά αλλά και άλλα είδη. Καλή ανάρρωση και καλή δύναμη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Μην φοβάσαι δεν θα πάθει κάτι...κι εγώ πέρασα την γρίπη και έπαιζα και φιλούσα κανονικά τον παπαγάλο μου....
Τον έχω εφτά χρόνια και ποτέ δεν κόλλησε τίποτε από εμένα....
 
Back
Top