Διατροφή Μπορώ να δίνω στα Κοκατίλ μου ριγανέλαιο προληπτικά

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Kiki kk
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Kiki kk

PB New Member
Εγγραφή
22 Ιαν 2019
Μηνύματα
65
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να δίνω στα Κοκατιλ μου ριγανέλαιο προληπτικά στο νερό με σωστή αναλογία φυσικά ή αν υπάρχει κάποιο συμπλήρωμα για ενδυνάμωση ανοσοποιητικού. Τα Κοκατιλ μου είναι ένα αρσενικό και ένα θηλυκό περίπου πέντε μηνών το αγόρι normal grey και το κορίτσι lutino. Ευχαριστώ
 
Να δίνω ρίγανη όμως καθημερινά; Και φρέσκια μπορώ να δίνω. Το θηλυκό έχω πτερροροια και δεν ξέρω άμα χρειάζεται κάποιες επιπλέον τροφές
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ. Και μια ερώτηση ακόμα. Θέλω να αγοράσω ένα Σταν- πάρκο, γενικά κάτι που να μπορούν να κάθονται σε ένα χώρο έξω από το κλουβί. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια. Προσπάθησα να φτιάξω μόνη μου αλλά δεν τα κατάφερα. Είδα αρκετά σε διάφορα σάιτ αλλά δεν γνωρίζω τις διαστάσεις τους.
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ. Και μια ερώτηση ακόμα. Θέλω να αγοράσω ένα Σταν- πάρκο, γενικά κάτι που να μπορούν να κάθονται σε ένα χώρο έξω από το κλουβί. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια. Προσπάθησα να φτιάξω μόνη μου αλλά δεν τα κατάφερα. Είδα αρκετά σε διάφορα σάιτ αλλά δεν γνωρίζω τις διαστάσεις τους.
https://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137001550&ref=skroutz κάτι τέτοιο καλό μου φαίνεται και σε διαστασεις
 
Ναι το είδα και εγώ, μου φαινόταν μικρό αλλά μάλλον είναι καλό. Ευχαριστώ πολύ 😁
Παρακαλώ. Άντε να βγάλω και την δική μου έξω και να της πάρω και εγώ πάρκο να παίζει 😂
 
Back
Top