Μυρσίνη Τουρβαλή - Κτηνίατρος

Η Μυρσίνη Τουρβαλή είναι Κτηνίατρος στην κλινική Κτηνιατρική Κλινική Τουρβαλή με έδρα τη Μυτιλήνη της Λέσβου.

Κτηνιατρείο Μυρσίνης Τουρβαλή​

Κτηνιατρείο- Pet shop - Κομμωτήριο ζώων

Επικοινωνία​

Τηλ.: 2251028838
Κιν.: 6945207578
email: [email protected]
Ιστοσελίδα: -
Facebook: Myrsini Tourvali veterinary clinic

Προτείνετε τον κτηνίατρό σας
Πτηνίατροι, Ειδικευμένοι στα Πτηνά Κτηνίατροι
 

Συνημμένα

  • Μυρσίνη_Τούρβαλη_Κτηνίατρος.webp
    Μυρσίνη_Τούρβαλη_Κτηνίατρος.webp
    10,7 KB · Προβολές: 0
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Επισκεφθήκαμε την κυρία Τουρβαλή Πρωτομαγιά, με το καναρινάκι σε κακή κατάσταση. Παρόλο που ήταν αργία δέχθηκε να μας δει μιας και ήταν ήδη στο ιατρείο της. Δεν μπορώ να αξιολογήσω το αποτέλεσμα αφού κινητοποιήθηκα αργά και τα χρονικά περιθώρια τελείωσαν σχεδόν ταυτόχρονα με την επίσκεψη, αλλά πρόκειται για έναν πολύ θετικό άνθρωπο με γνώση στα μικρά ζωάκια και πολύ λογικές τιμές. Μου συνέστησε αντιβίωση προληπτικά στα υπόλοιπα πουλάκια, μου έδωσε αντιπαρασιτικό, υγρή βιταμίνη δώρο ενώ έκανε και νεκροψία ώστε να γνωρίζουμε τα αίτια. Αν χρειαστεί θα την ξαναεπισκεφθώ!
 
Πήγα στην κα Τουρβαλη το καναρινάκι μου! Καταρχήν είναι εξαιρετικός άνθρωπος και δείχνει πολύ αγάπη και ενδιαφέρον για τους μικρούς μας φίλους. Έκανε ό,τι μπορούσε για να ξεπεράσει το καναρινάκι μου το πρόβλημα που είχε αλλά όπως ξέρουμε όλοι τα πουλάκια αυτά είναι πολύ ευαίσθητα και δεν αντέχει η καρδούλα τους πολύ στρες. Είναι πολύ καλή στη δουλειά της και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 
Back
Top