Γενικά Μωρα cockatiel

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Συγχαρητηρια Φωτη! :D Μεγαλη επιτυχια ειναι τα 4 στα 4, αλλα πιστευω οτι οφειλεται στην σωστη τακτικη σου και στην καλη προετοιμασια. :) Και οι γονεις βεβαια ειναι πολυ αξια πουλια. 😉
 
Πολύ ωραία νέα Φωτάκο! Να τα χαίρεσαι και να πάνε όλα καλά! :D

Να ρωτήσω κάτι, το Καλοκαίρι που κλώσαγαν, δεν φάνηκε το ζευγάρι να έχει πρόβλημα λόγω ζέστης;
 
Πολύ ωραία νέα Φωτάκο! Να τα χαίρεσαι και να πάνε όλα καλά! :D

Να ρωτήσω κάτι, το Καλοκαίρι που κλώσαγαν, δεν φάνηκε το ζευγάρι να έχει πρόβλημα λόγω ζέστης;


πανω σε αυτο... Ενας εκτροφεας μου ειχε πει... Οτι τα κοακτιλ δεν εχουν τοσο προβλημα το καλοκαιρι να κλωσανε(βεβαια θελει προσοχη) γιατι καταγονται απο τις στεπες τις αυστραλλιας... Προβλημα και απαγορευτηκο ειναι το καλοκαιρι σε αλλου ςπαπαγαλους.. Απο ποιο δροοσερα κλιματα... Πχ αμαζονιο...
 
Να ρωτήσω κάτι, το Καλοκαίρι που κλώσαγαν, δεν φάνηκε το ζευγάρι να έχει πρόβλημα λόγω ζέστης;


Oι Εφη. Δεν ειχε.

Το αναφερω και στο αρχικο μου ποστ οτι τα εβαλα μεσα στο σπιτι το οποιο ειναι αρκετα δροσερο.
 
Για αλλη μια φορα εχω παθει σοκ με αυτα τα κιτρινα χνουδωτα τερατογλυκουλακια!
Δεν ξερεις ποιο να πρωτοζουληξεις ετσι Φωτη;
Φανταζομαι τι προσπαθειες κανεις να μην τα ζουλας!
Καλη πορεια να εχουν τα καλα μου αλλα με σενα θα ειναι μια χαρα!
Κι εννοειται δεν χρειαζεται να σου λεμε ολοι οτι θελουμε κι αλλες φωτο!
 
πανεμορφα αντε να σου ζησουν και να τα ντισεις και γαμπρους... χεχεχε
 
Δυστυχως ο Φωτης ειχε μια απώλεια☹ Για την συνεχεια ενημερωθειτε απο εδω https://community.petbirds.gr/threads/%CE%92%CF%81%CE%AE%CE%BA%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CF%83%CF%83%CF%8C-cockatiel-%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CF%8C.16766/

Στο ήδη υπάρχων θέμα ο Φώτης θα μας ενημερωνει για την καλη πορεία των υπόλοιπων μωρών του:)
 
Ναι ειναι μια χαρα τα υπολοιπα.Αυτη την στιγμη τα ταιζει ο αρσενικος.
 
Back
Top