Αναπαραγωγή Νέες ζωές έρχονται (κοκατίλ)

Μικρά πεινασμένα τερατάκια!!!! Στο 2ο βίντεο κάποιο από τα 4 κοιτάει την κάμερα και μοιάζει λες και θα φαει κι εσένα μαζί!!! 🤣🤣 Να πω όμως και πόσο πανέμορφο είναι το γκρι!!!! Δεν έχω ιδέα αν είναι το αρσενικό ή το θηλυκό αλλά θαύμασα το φτέρωμα του!!! Μπράβο σου Γιάννη που τα φροντίζεις τόσο.
 
@giannisvlg να τα χαίρεσαι Γιάννη. Έχουν πολύ πλάκα. Εγώ ξεχώρισα το μικρό με το λιγότερο φτέρωμα. Είναι το πιο μικρό (έτσι φαίνεται) αλλά χώνεται παντού κ τρώει την μερίδα του λέοντος! 🥰 Υγ. Βλέποντας τα βιντεάκια νομίζεις ότι τα βλέπεις στο fast forward!🤭
 
Πω, πω ρε φίλε. Εντυπωσιάστηκα ειλικρινά. Είναι πολύ συγκινητικό να βλέπεις τη δύναμη ζωής που έχουν τα νεαρά άτομα (κάθε είδους).
Επίσης μου έκανε εντύπωση ένα από όλα στο πρώτο βίντεο που καθόταν με ανοιχτό στόμα μια στιγμή, έχοντας χάσει τον στόχο, και μετά χύθηκε στην κυριολεξία προς το ράμφος που τάιζε.
(Το διάβασμα Γιάννη πάει καλά; Είσαι ευχαριστημένος από την απόδοσή σου; )
 
Ευχαριστω πολυ ολα τα μελη για τα καλα λογια τους οσον αφορα τα ζιζανια που μου χουν παρει τα αυτια!❤️

(Το διάβασμα Γιάννη πάει καλά; Είσαι ευχαριστημένος από την απόδοσή σου; )
Οσον αφορα την πορεια μου στα μαθηματα,ναι παω πολυ καλα μεχρι στιγμης!Γενικα εχω καλες βασεις οποτε δεν εχω ιδιαιτερες δυσκολιες σε κανενα μαθημα.Οι βαθμοι μου κυμαινονται απο 82-98,4% οποτε πιστευω βρισκομαι σε καλο δρομο!Ευχαριστω για το ενδιαφερον…❤️
 
@meniam Γενικα την εκθεση (καλος η κακως) δεν την φοβαμαι.Εχω εξοικειωθει πολυ καθως εχω τρεις καθηγητες να με τσεκαρουν και εχω καλες βασεις απο 2 γυμνασιου.Γενικοτερα,η χημεια με τρομαζει και μου φαινεται βουνο αλλα προσπαθω να το διαχειριστω.Θα σου στειλω προσωπικο να σε πρηξω οποτε βρω χρονο:)
 
@meniam Γενικα την εκθεση (καλος η κακως) δεν την φοβαμαι.Εχω εξοικειωθει πολυ καθως εχω τρεις καθηγητες να με τσεκαρουν και εχω καλες βασεις απο 2 γυμνασιου.Γενικοτερα,η χημεια με τρομαζει και μου φαινεται βουνο αλλα προσπαθω να το διαχειριστω.Θα σου στειλω προσωπικο να σε πρηξω οποτε βρω χρονο:)
Αχαχα ότι χρειαστείς μου λες τα ίδια μαθήματα έχουμε! Βέβαια εσάς σας έκαναν τουρλουμπουκι την ύλη 🤣αλλά θα βγάλουμε άκρη
 
Γενικοτερα,η χημεια με τρομαζει και μου φαινεται βουνο αλλα προσπαθω να το διαχειριστω
Γενικά ναι, είναι χαοτική η ύλη και έχει δυσκολίες. Αλλά οι ασκήσεις είναι θέμα μεθοδολογίας....την ακολουθείς και λύνονται κι ας σου έχουν δώσει 5 μέτρα μήκος συντακτικό τύπο. Τη θεωρία του βιβλίου (σχολικού) θα πρέπει να την ξέρεις απέξω και ανακατωτά...ό,τι προτασούλα γράφει, ακόμα και αυτά στο μπλε πλαίσιο, ακόμα και τα άσχετα τα μη συσχετιζόμενα με τίποτα άλλο μέσα στην ύλη, π.χ. τα παραμαγνητικά (σελ. 221) που εφέτος κόστιζαν 5 μοναδούλες. Και μην στενοχωριέσαι που κάποια ξεχνιούνται όπως η Οργαανική...θα τα θυμηθείς και πάλι εύκολα με τις επαναλήψεις. Με άλλα λόγια, θα τα καταφέρεις, αυτό να σκέφτεσαι, κι αυτό θα γίνει.
 
@giannisvlg ψυχουλες είναι όλα 😍 πολύ γρήγορα μεγάλωσαν 🥹 νομίζω το δεύτερο και το τελευταίο το μικρούλι είναι τα αγαπημένα μου 😍😍γερά και δυνατά!!! Στο δεύτερο λείπουν νυχακια;;
 
@giannisvlg Να τα χαίρεσαι τα κουκλάκια σου Γιάννη. Το ολοκληρώνουμε σιγά σιγά το άλμπουμ! Καλοκλάρωτα τα ζουζούνια κ γερά! 🥰🥰🥰🥰 ΥΓ. Αγαπημένο το τελευταίο που έχει στο φτέρωμα πιο πολύ σομόν ! 🤭
 
Back
Top