Γενικά Νέος συγκάτοικος ένα καινούριο καναρίνι

Να χαίρεσαι το καινουριο σου φιλαρακι, βαλε και μια φωτο εδω για τους μη-φεισμπουκικους του φορουμ να το θαυμάσουμε κι εμεις αν θες :)
 
Προσπαθώ και λέει ότι δεν γίνεται να την βάλω για αυτό την έβαλα εκεί ☹

Και σε ευχαριστω

Να χαίρεσαι το καινουριο σου φιλαρακι, βαλε και μια φωτο εδω για τους μη-φεισμπουκικους του φορουμ να το θαυμάσουμε κι εμεις αν θες :)
Προσπάθησα αλλά δεν μου εμπαινε εδώ και ευχαριστώ :)
 
Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι το καναρινακι σου.
Πρέπει να μικρυνεις τη φωτογραφία σε κάποιο πρόγραμμα.
Πάντως και στο φεισμπουκ που μπήκα δεν την βρήκα.
 
Πήρα καινούριο καναρίνι οποιοι θςλετε να το δείτε μπείτε στη σελίδα μου στο facebook με λένε Emoki XiDe και άμα θέλετε προτείνετε μου ένα όνομα γτι ειμαι εντελώς αναποφάσιστη ☹

ειμαι λιγο κατα να δινουμε το fb μας σε "αγνωστους". Εισαι μικρη σε ηλικια. Να είσαι πιο προσεκτικη. Ελπιζω η εικονα που επελεξε να βαλεις στο φορουμ να είναι απλα μια εικονα που σου αρεσει και να μην παιζει το συγκεκριμένο παιχνιδι :).
 
ειμαι λιγο κατα να δινουμε το fb μας σε "αγνωστους". Εισαι μικρη σε ηλικια. Να είσαι πιο προσεκτικη. Ελπιζω η εικονα που επελεξε να βαλεις στο φορουμ να είναι απλα μια εικονα που σου αρεσει και να μην παιζει το συγκεκριμένο παιχνιδι :).
Ειν κ της ξα μ αλλά εγώ τ δουλεύω
 
Πάντως η φωτογραφία του καναρινιού σου δεν φαίνεται στο προφίλ αυτό, διαφορετικά θα σε βοηθούσαμε εμείς να την περάσεις εδώ. Αν θέλεις, κάνε δημόσια την ανάρτηση αυτή.
 
Πήρα καινούριο καναρίνι οποιοι θςλετε να το δείτε μπείτε στη σελίδα μου στο facebook με λένε Emoki XiDe και άμα θέλετε προτείνετε μου ένα όνομα γτι ειμαι εντελώς αναποφάσιστη ☹
Από εμάς εκτός από το να δώσουμε ένα όνομα στο καναρίνι σου που βρίσκεται στο facebook χρειάζεσαι κάτι άλλο; Εάν χρειάζεσαι κάποια άλλη βοήθεια, διάλεξε μια σχετική κατηγορία και άνοιξε το θέμα σου εκεί. Διαφορετικά, μη μας ταλαιπωρείς με το πάνε έλα.
 
Αυτές είναι οι φωτογραφίες του καναρινιού, αν θέλετε ας τις περάσει κάποιος μοντ στο αρχικό ποστ και να σβήσει το δικό μου μήνυμα εδώ


[x]
[x]
 
αν θέλετε ας τις περάσει κάποιος μοντ στο αρχικό ποστ και να σβήσει το δικό μου μήνυμα εδώ
Δεν επιτρέπεται στους Mod να επεμβαίνουν αυθαίρετα στα μηνύματα των μελών. Μπορούν να το κάνουν μόνο αν το ζητήσει το ίδιο το μέλος.
 
Ωραία σωστά, το δικό μου μήνυμα το είπα ήδη, μπορεί να αφαιρεθεί εφόσον ανέβουν οι φωτογραφίες στην σωστή τους θέση.
@ΜαριαΤσιου μπορείς να μας πεις, αυτές είναι οι φωτογραφίες του καναρινιού σου; Θέλεις να ανέβουν στην αρχή του θέματός σου;
 
Ωραία σωστά, το δικό μου μήνυμα το είπα ήδη, μπορεί να αφαιρεθεί εφόσον ανέβουν οι φωτογραφίες στην σωστή τους θέση.
Μαρία, δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το δικό σου μήνυμα, ίσα ίσα που βοηθάει τη συζήτηση. Αναφέρθηκα στους λόγους για τους οποίους δεν μπορώ να παρέμβω στο μήνυμα της ΜαρίαΤσιου, χωρίς να μου το ζητήσει η ίδια. Εάν είναι εντάξει για εσένα, είναι καλύτερα να αφήσουμε το μήνυμά σου για να βλέπουμε και εδώ τις φωτογραφίες του Λάμπη.

Παρεμπιπτόντως, ο μόνος αρμόδιος συντονιστής για τα τεχνικά είμαι εγώ, οπότε, όποτε χρειάζεται κάντε μου απλώς ένα mention.
 
Όμορφο και ιδιαίτερο καναρινάκι! Να σου ζήσει! Αγοράκι είναι;

*Την κουνια μπορείς να την βγάλεις.. καλύτερα να έχει χώρο στο κλουβί να πετάξει!
 
Όμορφο, να το χαίρεσαι.
Έχει πολλά άρθρα το φόρουμ που μπορούν να σε βοηθήσουν για μια ομαλή συμβίωση με τον φτερωτο σου φίλο.
 
Όμορφο και ιδιαίτερο καναρινάκι! Να σου ζήσει! Αγοράκι είναι;

*Την κουνια μπορείς να την βγάλεις.. καλύτερα να έχει χώρο στο κλουβί να πετάξει!
Όμορφο, να το χαίρεσαι.
Έχει πολλά άρθρα το φόρουμ που μπορούν να σε βοηθήσουν για μια ομαλή συμβίωση με τον φτερωτο σου φίλο.
σας ευχαριστω :)
 
Μπορείς σε παρακαλω να μας δείξεις τη διάταξη του εσωτερικού χώρου του κλουβιού; Σε μια καθαρή φωτό, και οχι βγαλμένη κόντρα στον ήλιο.
Επισης, τι διαστάσεις εχει το κλουβι;
Ρωτώ, διότι κάτι δεν μου κάθεται καλά με τις πατηθρες.
 
Back
Top