Φροντίδα Να βάλω τα budgie μου στο wc;

Dimitris Zacharakis

PB New Member
Εγγραφή
28 Νοε 2020
Μηνύματα
64
Πόλη
Αγρίνιο
Γεια σας επέστρεψα μετά απο πολύ καιρό και έχω μια απορία αύριο θα έρθει ένα ξαδερφάκι μου στο σπίτι και θα πρέπει να κοιμάται στο δωμάτιο μου όπου κοιμούνται τα budgie μου και επειδή είναι μωρό θα τα ξυπνάει συνέχεια έτσι πρέπει να βρω ένα καινούργιο μέρος για τα παπαγαλάκια μου εγώ έχω σκεφτεί το wc μπορείτε να μου προτείνετε κάτι
 
Αυτο μονο εσυ το ξερεις!Εσυ ξερεις τους χωρους του σπιτιου σου...Απλως θελει απολυτη ησυχια χωρις φωτα και φασαρια.Μονος σου μπορεις να βρεις αυτη την λυση!😉
 
Το μπάνιο και η κουζίνα είναι ακατάλληλοι χώροι. Οι μεγάλες διαφορές θερμοκρασίας, οι υδρατμοί, οι αναθυμιάσεις από τα απορρυπαντικά, τα αρώματα, τα μαγειρικά σκεύη όταν θερμαίνονται είναι τοξικές και μπορούν να σκοτώσουν τα πουλιά.

Ποιους άλλους χώρους έχεις διαθέσιμους στο σπίτι;
 
@Stavros μπορώ να τα βάλω σε ένα άλλο δοματιο αλλά μετά θα πρέπει να τα μετακινω στο σαλόνι που δεν θα είναι κανένας (λόγο ύπνου) αλλά αναγκάστηκα θα ξυπνήσουν αλλά πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα και θα ξανακοιμηθουμ
 
Συγγνώμη αλλά ή ερώτηση είναι λάθος.Τα πουλιά δεν τα βάζουμε στο wc.Κάπου ήσυχα μέσα στο σπίτι ή έξω προστατευμένα από αέρα κρύο
 
Απλως να προσθεσω κατι πριν τον υπνο αν εχει το μπανιο παραθυρακι καλο ειναι να ανοιγετε λιγο μηπως εχει μυρωδια απο τα σαμπουαν κλπ!
 
@Φοίβος ναι στο wc έχουμε έναν νιπτήρα και μια μπανιέρα εγώ σκευτικες το wc γιατί δεν το χρησιμοποιουμε
[automerge]1609063133[/automerge]
Λάθος δεν έχουμε μπανιερα
 
Back
Top