Γενικά Να ο Γιούτζι!

melagio80

PB Member
Εγγραφή
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.993
Πόλη
Αθήνα
Καλημερα! Θελω να δειτε τον καινουριο μου φιλο,τον πηρα σπιτι χτες το βραδυ. Ειναι λιγο απομακρος αλλα θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα... Δεν ειναι πρασινος σαν το μπουμπλη αλλα διασταρωση πρασινου με γαλαζιου!😱
 

Συνημμένα

  • 100_0737.webp
    100_0737.webp
    32 KB · Προβολές: 119
  • 100_0734.webp
    100_0734.webp
    35,7 KB · Προβολές: 96
  • 100_0735.webp
    100_0735.webp
    45,7 KB · Προβολές: 77
Στο ευχομαι να πανε ολα καλα, δωστου χρονο και αγαπη να προσαρμοστει! Να σου ζησει! Πολυ ομορφος!
 
Να τον χαιρεσαι! Ειναι κουκλος! Αφου θα εχει εσενα για μαμα θα ειναι πολυ τυχερος!
 
Ευχαριστω πολυ!
Ελπιζω ολα να πανε καλα γιατι αν δεν πανε, αλλα ας ειμαι αισιοδοξη.
Αν και ο Γιουτζι ειναι πιο αγριος απο το Μπουμπλη
 
Είναι πραγματικά πανέμορφος! Να σου ζήσει!
 
Ολα θα πανε καλα Ιωαννανα σου ζησει! 🙂Δωστου πολλη αγαπη, κανε υπομονη και σιγα σιγα θα γινετε αχωριστοι:D
 
Μακαρι! Εχει και δαχτυλιδακι αλλα δε μπορω να δω τι γραφει, μονο το 08.Ας ελπισουμε οτι συντομα θα βγαινει και εξω απο το κλουβακι!
 
Ειναι κουκλος... Μ αρεσουν πολυ τα γαλαζια ringneck! Να σου ζησει και καλη αρχη..
 
Eχει οντως ομορφα χρωματα. Ο κορμος του ειναι γαλαζιος,το κεφαλακι του πρασινο και η ουρα με τις φτερουγες του γαλαζοπρασινες. Ειχε και εναν γαλαζιο αλλα επελεξα αυτον γιατι εχει αυτα τα χρωματα!
Αλλα απο χτες που τον εφερα δεν εχει πιει νερο και εφαγε το πρωι ελαχιστα. Με το θανατο του Μπουμπλη εχω τρομαξει!
 
Είναι αγχωμένος.. Αν μάλιστα λες ότι δεν είναι τόσο ήρεμος όσο ο Μπουμπλής, τότε είναι φυσικό.. Υπομονή λοιπόν και αγάπη!
 
Απο υπομονη και αγαπη αλλο τιποτα!
Απλα στεναχωριεμαι που το βλεπω ετσι, απλα καθεται και κοιταζει γυρω του, παρακολουθει καθε κινηση και ομιλια.
 
Ειναι λιγο απομακρος αλλα θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα...
Απλα στεναχωριεμαι που το βλεπω ετσι, απλα καθεται και κοιταζει γυρω του, παρακολουθει καθε κινηση και ομιλια.
Από εκεί που τον πήρες πώς ήταν; Ήταν περισσότερο δραστήριος, εσύ το διάλεξες ή σου τον δώσανε;

Btw… να τον χαίρεσαι :)
 
Από εκεί που τον πήρες πώς ήταν; Ήταν περισσότερο δραστήριος, εσύ το διάλεξες ή σου τον δώσανε;

Btw… να τον χαίρεσαι :)

Σ'ευχαριστω Σταυρο!
Ηταν δραστηριος, δεν καθοταν ετσι. Ναι εγω τον διαλεξα γιατι μου αρεσε σαν χρωμα.
 
Απλα στεναχωριεμαι που το βλεπω ετσι, απλα καθεται και κοιταζει γυρω του, παρακολουθει καθε κινηση και ομιλια.
Γιατι σταναχωριεσαι με κατι απολυτα 'φυσιολογικο'?😕 και εσυ στην θεση του το ιδιο θα'κανες ολα θα πανε καλα! 🙂
 
Ναι, μαλλον εχεις δικιο.Απλα ανησυχω γιατι δεν εχει πιει νερο και εχει φαει ελαχιστα, σχεδον τιποτα!
 
Θα ηταν καλυτερα να τον ειχεις σ'ενα δωματιο χωρις 'ιδιαιτερη κινηση' και φασαρια για καποιες μερες, εως το πουλι συνηθισει το κλουβι του τουλαχιστον
 
Τον εχω στο δωματιο μου αλλα πιστευω πως θα εινα καλυτερα αν βλεπει εμας και να μας συνηθισει ολους. Η οχι; Δεν εχει τρομερη φασαρια.
 
Back
Top