Γενικά Να σας γνωρίσω τον φτερωτό μου φίλο (Ringneck)

@ParrotletTwityZeta όλα στην αρχή έτσι κάνουν 😂 μέχρι να συνηθίσουν έτσι κάνουν! Ευχαριστούμε πολύ!

@Elli ναιιι μην χάσει αμέσως να χωθεί μπροστά μπροστά! Ευχαριστούμε παρα πολύ.😍
 
@marapo ευχαριστούμε πολύ! Προς το παρόν δέχεται μόνο από εμένα! εύχομαι κάποια στιγμή να δεχτεί και από άλλους.

@myr χαχαχα επικό! 😂



@giannisvlg σε ευχαριστούμε Γιάννη μας! Επιφυλάσσομαι για το φύλο γιατί μας έχει μπερδέψει! Ότι κι αν είναι γερό να είναι! Και εσυ να χαίρεσαι τα δικά σου!
 
@Stavros όντως έχουν μαλακώσει παρα πολύ! Οι καλοι έχουν φύγει, φαίνεται απλά λίγο κόκκινο. Και ευτυχώς και με την σχέση μας όλα καλά, ούτε μούτρα κρατάει, χθες μάλιστα ήρθε μόνος του πάνω στην πετσέτα, μετά ακολουθούν και λίγα χαδακια
 
@takis1964 για εμένα όλα έχουν την χάρη τους! Το πιο ωραίο με τα τιρκουάζ είναι το ότι δεν ξέρεις τι σε περιμένει, δηλαδή αν θυμάστε παλαιότερα ο Ρικι δεν είχε ούτε τις πιτσιλιές (τις πράσινες) στα φτερά,ούτε τα γκρι, και γενικά δεν ήταν τόσο έντονα τα χρώματα του! Γενικά τα τιρκουάζ είναι μια έκπληξη! 😂
 
😍Πανέμορφος!και τα ποδαράκια του δείχνουν μια χαρά! 🧿 👌
14 (1134 x 1183).webp
Θα σε συμβούλευα να κόψεις-λειάνεις αυτά τα κομματάκια κλαδιών που προεξέχουν, ώστε να μην χτυπήσει και τραυματίσει τις πατούσες του (σε κάποια προσγείωση).🙂
 
Back
Top