Ντοκιμαντερ Ringneck Parakeet του ΒΒC

blackholesun

PB Member
Εγγραφή
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
312
Πόλη
Πειραιάς
Ενδιαφερον να το δουν για οσους εχουν ringneck parakeet αλλα και οχι μονο
παραθετω την διαευθυνση
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Σωτο φυγαμε για αγγλια! Αυτες οι γλυκες κραυγες τους, σου τρυπουν τα αυτια... Πολυ ωραίο ντοκιμαντερ.. Ειδικα τα μωρακια και ο αρσενικος με τα φυστικια ηταν τελεια!
 
Και επειδη αυτα τα πουλια ειναι οντος παρεξηγημενα, θα βαλω ακομα δυο αρκετα σημαντικα youtube που θα πρεπει καθε κατοχος να δει τις... Δυνατοτητες αυτου του πουλιου...
για μενα εχει μυαλο μεγαλου παπαγαλου. (προσωπικη αποψη δικη μου)

το πρωτο
.


και το δευτερο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Ετσι ακριβως! Όλα τα πουλια μπορουν να εκπαιδευτουν, αλλα ευκολοτερα αλαλ δυσκολοτερα.. Ολα εξαρτονται απο τον χαρακτηρα του κάθε πουλιου και του κάθε ιδοκτητη...
 
Σωτηρης

Υστερα απο πολυ ψαξιμο στο ιντερνετ , βλεποντας αυτην την υπεροχη εκπομπη ονομαζομενη ANIMAL PLANET το σουπερ εκπαιδευμενο Ringneck (που κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ειχαμε μια τετοιου ειδους εκπομπη) αναζητησα στο ιντερνετ μηπως και βρω κανενα ισαξιο ringneck σαν αυτο τις εκπομπης, δυστυχως εψαξα αρκετα αλλα δεν βρηκα καποιο ενδιαφερον λινκ, βρηκα κατι καλυτερο ομως.. Ο ιδιοκτητης του Rinkneck που ηταν στο show εχει κανει σελιδα δικη του.. Το πουλι εχει ονομα! το ονομαζει AJ και εχει σχεδον τα παντα στην ιστοσελιδα του, απιστευτα βιντεο, φωτογραφιες, βιογραφικα και αλλα, σας παραθετω το λινκ, δειτε και απολαυστε παιδια!:D
www.myfriendaj.com
 
Να συμπληρωσω επισης για εκεινους που θελουν ακομη πληροφοριες, στο τευχος αυγουστου του 2007 εχει αφιερωση του Aj στο κορυφαιο περιοδικο BIRDTALK , το BIRDTALK επειδη δεν θα το βρω πουθενα, θα στειλω mail στο περιοδικο να μου σταλη, οποιος αλλος θελει το συγκεκριμενο περιοδικο μπορει να μου στειλει να του το κλεισω.
Να σας δωσω και μια πληροφορια, στον παπασωτηριου (βιβλιοπωλειο) στην στουρναρη, φερνει ξενα περιοδικα, και κανει και παραγγελιες, αν και ειμαι σιγουρος οτι πρεπει να εχει λιγα τευχοι του Birdtalk οποιος θελει ενα καλο περιοδικο σιγουρα ειναι ενα απο αυτα.
 
Back
Top