Γενικά Οι γιατροί δεν έδωσαν τόση βάση για την περίπτωσή μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης melagio80
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

melagio80

PB Member
Εγγραφή
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.993
Πόλη
Αθήνα
Μήπως εννοείς τον Κυριάκο Κονταδάκη;
Ναι! Να πω όμως έχω πάει και τον Πριμο και δεν έδειξε την ίδια αδιαφορία όπως τότε. Γιατί και οι δύο γιατροί νομίζω δεν έδωσαν τόση βάση όσο έπρεπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Ναι! Να πω όμως έχω πάει και τον Πριμο και δεν έδειξε την ίδια αδιαφορία όπως τότε. Γιατί και οι δύο γιατροί νομίζω δεν έδωσαν τόση βάση όσο έπρεπε.
Εγώ έχω τελείως άλλα άποψη για τον Κονταδάκη.. Πήγα την Μελίνα με το στραβό ποδαράκι και με κράτησε μέσα 20 λεπτά να μου μιλάει για τα καναρίνια την φροντίδα τους και τι θα μπορούσαμε να κάνουμε για το ποδαράκι της. Και τελικά δεν μου πήρε τίποτα από λεφτά..
 
. Γιατί και οι δύο γιατροί νομίζω δεν έδωσαν τόση βάση όσο έπρεπε.
...η γιατί κάτι παραπάνω έβλεπαν, δηλ ότι δεν μπορούσαν να κάνουν και πολλά... λέω εγώ τώρα, θα έπρεπε πάντως να σε προειδοποιήσουν. Σου είπαν δηλ πως η κατάσταση είναι τόσο σοβαρή που ίσως να μην τα καταφέρει το πουλί;
 
Εγώ έχω τελείως άλλα άποψη για τον Κονταδάκη.. Πήγα την Μελίνα με το στραβό ποδαράκι και με κράτησε μέσα 20 λεπτά να μου μιλάει για τα καναρίνια την φροντίδα τους και τι θα μπορούσαμε να κάνουμε για το ποδαράκι της. Και τελικά δεν μου πήρε τίποτα από λεφτά..
Μα ναι! Αυτό λέω κι εγώ. Το χειμώνα πήγα τον Πριμο γιατί παραλίγο να φουρκιστει και τον ξεψαχνιασε! Μας κράτησε κανένα μισάωρο και μου εξήγησε τι γίνεται όταν γίνεται κάτι τέτοιο στα πουλιά και τι στους ανθρώπους.
Δεν ξέρω,ίσως ήταν γραφτό να μη ζήσει ο Παπιος. Ίσως να ήταν από την αρχή μη αναστρεψιμη η κατάσταση.

...η γιατί κάτι παραπάνω έβλεπαν, δηλ ότι δεν μπορούσαν να κάνουν και πολλά... λέω εγώ τώρα, θα έπρεπε πάντως να σε προειδοποιήσουν. Σου είπαν δηλ πως η κατάσταση είναι τόσο σοβαρή που ίσως να μην τα καταφέρει το πουλί;
Σισσυ και οι 2 μου είπαν ότι δε βλέπουν κάτι και ότι πρέπει να το κοψω το ράμφος. Μα την Παναγία, το ίδιο άκυρο και από τους δύο. Εγώ απλά είδα πως δεν είναι καλά με το απλό κούνημα της ουράς του όταν ανεπνεε
 
Ίσως να ήταν από την αρχή μη αναστρεψιμη η κατάσταση.
Μάλλον, τότε οι κτηνίατροι και όλοι οι γιατροί αποφεύγουν. Δεν ξέρουν πως να το διαχειριστούν και μοιάζουν περίεργοι...
 
Μάλλον, τότε οι κτηνίατροι και όλοι οι γιατροί αποφεύγουν. Δεν ξέρουν πως να το διαχειριστούν και μοιάζουν περίεργοι...
ΘΑ δεχομουν να μου έλεγαν πως δεν έχει επιστροφή. Η ας το παλεψουμε
 
ΘΑ δεχομουν να μου έλεγαν πως δεν έχει επιστροφή. Η ας το παλεψουμε
Κι εγώ αλλά κρίνουν με τα ποσοστά συμπεριφορών. Τέλος πάντων, είναι η τύχη και η ατυχία ως συγκυρίες που δυστυχώς οδηγούν καμιά φορά τα πράγματα.
 
Back
Top