Γενικά Ο Έλβις! (parrotlet)

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
οι φωτο δεν ειναι καλες μιας και δεν ηθελα να ανχοθει παραπανω...
ειναι αρσενικο! Με ομορφα χρωματα... Και... Μικροσκοποκο!
 

Συνημμένα

  • 101_0034.webp
    101_0034.webp
    36,1 KB · Προβολές: 163
  • 101_0035.webp
    101_0035.webp
    45,8 KB · Προβολές: 153
Αγγελε να σου ζησει! Ειναι πανεμορφο! 🙂
 
Να τον χαιρεσαι Αγγελε,... Οταν ηρεμησει λιγο απο την αλλαγη του περιβαλλοντος βαλε καινουργιες φωτογραφιες.

Σε φοβαται;
 
οταν ηρεμισει.. Θα ξαναβγαλω...
ναι με φοβαται.. Δεν ειναι ταϊσμενος στο χερι... Εχω σκοπο να τον κανω ζευγαρακι... Οποτε δεν θα δωσω τοσο σημασια στην εξημερωση...
 
δεν ξερω ποσο ειναι ακριβως... Πρεπει να ειναι γυρο στο ετος... Εχει δαχτυλιδι του 2008. 🙂
εχει πολυ ωραια χρωματα... Που δεν φενονται καλα στις φωτο... Δυστοιχος...
 
Να τον χαιρεσαι Αγγελε! 😀 Ειναι ενας κουκλος! Τελικα εχουν δικιο οσοι λενε: οταν θελεις κατι πολυ, γινεται! Ειμαι σιγουρη πως δεν θ'αργησεις να τον εξημερωσεις, ξερω ποσο πολυ λαχταρουσες ενα τετοιο πουλακι και ειμαι σιγουρη πως θα καταφερεις πολλα με την αγαπη σου! 🙂, α! Εχει και τελειο ονομα!
 
ευχαριστουμεεεεε! Με στην τρελλη χαρα ειμαι!
δεν θα μηνει μονος... Οποτε το να το εξημερωσω δεν νομιζω πως ειναι τοσο επιγον αφου θα εχει αλλη παρεα...
αλλα και μονο το να το κοιταζω... Μου φτανει... Ειναι πολυ γλυκος!:D
 
Άγγελε είναι υπέροχος! Τελικά σου έκατσε η "2 σε ένα" επίσκεψη! Πανέμορφος είναι ο πιτσιρίκης!
 
Πολύ γλυκό, όμορφα χρώματα, παιχνιδιάρικο, ικανότητες ακροβάτη. Καλορίζικο, να το χαίρεσαι Άγγελε, όπως και όλα σου!
 
Μεγαλώνει το club των parrotlet!

Mπράβο Αγγελε! Να σου ζήσει! Ειναι πραγματικά θαυμάσιο να βλέπει κανείς πώς ένα τόσο δα μικρό πλασματάκι, μπορεί να δώσει τοση μεγάλη χαρά!

Περιμένουμε την συνέχεια των φωτογραφιών! 🙂
 
Ax βρε τυχερε...
Και καινουργιος φιλος και γεννα πετυχημενη!
Να σου ζησει ο καινουργιος σου μικρος φιλος!
 
Είναι πανέμορφο Άγγελε, να το χαίρεσαι το κουκλί!
 
Αγγελε ειναι υπεροχος ο Ελβις! Να τον χαιρεσαι και γρηγορα και το δευτερο για πολλες γεννες!Φανταστικα χρωματα!
 
Συγχαρητήρια! Είναι ένας όμορφος μικρό πουλί. Είμαι σίγουρος ότι πολύ σύντομα θα είναι ο βασιλιάς του σμήνους. :D
 

Συνημμένα

  • elvispresleysmemphis.webp
    elvispresleysmemphis.webp
    25,9 KB · Προβολές: 69
  • elvis1.webp
    elvis1.webp
    15,1 KB · Προβολές: 67
Back
Top