Γενικά Ο Έλβις! (parrotlet)

Κουκλί είναι Άγγελε! Να το χαίρεσαι! Και πολύ πολύ τυχερό πουλάκι αφού το ανέλαβες εσύ! 🙂
 
αλλαξε κλουβι σημερα... Και θα παραμηνει εκει μεχρι να μπορεσω να του παρω ενα μεγαλυτερο...
4 φωτο... Να τον δειτε στο νεο σπιτι...
 

Συνημμένα

  • 101_0042.webp
    101_0042.webp
    69,6 KB · Προβολές: 79
  • 101_0045.webp
    101_0045.webp
    39,4 KB · Προβολές: 78
  • 101_0047.webp
    101_0047.webp
    43,6 KB · Προβολές: 80
  • 101_0048.webp
    101_0048.webp
    59,7 KB · Προβολές: 77
:)Αγγελε, η γνωμη μου ειναι οτι, οσο θα τον εχεις σ'αυτο το κλουβι, καλυτερα ειναι να βγαλεις την καρυδα- κρυψωνα η' να την βαλεις σε μια ακρη, ωστε να ελευθερωθει ο χωρος 😉Επισης μια που δεν εχει οριζοντια καγκελα, μπορεις να στερεωσεις την σκαλιτσα του σε ενα πλαινο του κλουβιου. Ετσι και θα σκαρφαλωνει αν θελει και περισσοτερος χωρος ελευθερος θα υπαρχει.
:DΩραια παιχνιδακια του εχεις
 
τα παιχνιδια και την καρυδα τα εχω στο πισω μερος-πλατυ του κλουβιου... Το μπροστα μερος ειναι ελευθρο για πεταγμα... Θα τον παρατυρισω και θα γινουν σιγουρα αλλαγες στην διαρυθμιση... 😉
 
Πάρα πολύ όμορφο, γλυκό, ωραία χρώματα, παιχνιδιάρικο, απολαμβάνει το νέο του σπίτι! Κι'εγώ θα ρωτούσα μήπως είναι μεγάλη η καρύδα - κρυψώνα, ή μήπως του αρέσει & τη χρησιμοποιεί; Καλορίζικα όλα, να τα χαίρεσαι!
 
θα διξει αν θα την χρεισιμοποιει...
προς το παρον.. Παρακολουθει καθε μεας κιννηση...
 
Kαλοριζικο Αγγελε! :D Να τον χαιρεσαι, ειναι ενα πανεμορφο πουλακι με πολυ ωραιο ονομα!
 
Πανεμορφο Αγγελε
Και"κοροιδευες"εμενα που εχω πολλα:D
Καλως ηρθες στο κλαμπ των αρχηγων του σμηνους
Να μας βαζεις φωτο του γιατι ειναι πανεμορφο
Να ναι παντα γερο..
 
o ελβισακος δεν βαζει γλωσσα μεσα... Εμαθε να κανει και σαν τα μπατζυ... Πολυ θα ηθελα να μπορω να τον φιλισω γιατι εχει τοσο γλυκια φατσουλα... Οριστε και μια σημερινη φωτο γραφια.. Οχι οτι αλλαξε, απλα ν τον δειτε...
 

Συνημμένα

  • 101_9733.webp
    101_9733.webp
    38,8 KB · Προβολές: 69
Ο Έλβις είναι ένα κουκλάκι, γλυκύτατο! Πραγματικά για φίλημα! Άγγελε να τα χαίρεσαι όλα! Καλορίζικα!
 
Αγγελε εισαι πολυ τυχερος που τον εχεις. Μπραβο... (οντως ενα κουκλακι ειναι):D
 
ευχαριστω... Αν και το κλουβι εχει καθετα καγκελα. Γατζονετε και καθαριζετε πανω στα καγκελα...🙄... Την εχει δει ταρζαν...
 
Ειναι πραγματικά πανέμορφος με αυτη την πανδαισία χρωμάτων στο φτέρωμά του!

Αληθεια γιατι δεν τον φιλάς; Τσιμπάει, τσιμπάει;:D

Να του μιλάς πολύ για να μαθει και λεξούλες σαν τον Μαριο της Σισσυ!
 
Back
Top