Γενικά Ο Όλιβερ το Parrotlet μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

eva vrs

PB Known Member
Εγγραφή
18 Νοε 2015
Μηνύματα
3.476
Αυτός λοιπόν είναι ο Όλιβερ το μπιζελακι!Ένα παρρορλετ που τόσο πολύ ήθελα... Που τόσο πολύ λαχταρούσα... Επιτέλους το έχω στα χέρια μου.. :D
Δώρο απο τον μπαμπά! 😛
Το έχω μόνο λίγες μέρες και έχουμε δεθεί απίστευτα!
Είναι 3 μηνών και είναι πολύ ημερος.. Του αρέσει να τον χαϊδεύω αλλά με μέτρο...😛
Τρώει απο το χέρι μου και με τρελαίνει! Είναι γλύκας και πολύ πολύ ομορφουλης!
Είμαι διατεθειμένη... Να κάνω οτι χρειαστεί για να περνάει καλά και να είναι πάνω απ'ολα καλά!
Οι φωτο, αφιερωμένες σε όλους!
Μα πιο πολύ στη Νονά Ηλέκτρα! @ilie mp ❤️️️️
(Τα ματάκια μη ξεχάστε και φτου φτου)😛 "πλάκα κάνω φυσικά"IMG_20170204_152512.webpIMG_20170204_151728.webp IMG_20170204_152021.webpIMG_20170204_143825.webp IMG_20170204_152136.webpIMG_20170204_143759.webp
 
Σ'ευχαριστώ πολύ Σίσσυ μου! 🙂
Απο Δευτέρα θα παω για ψώνια και θα πάρω υλικά για να του φτιάξω και μέσα στη βδομάδα θα περιμένω και τα έτοιμα!
Να σου ζησει! Φτου φτου φτου!
Άλλος ένας κούκλος προστέθηκε στην παρέα μας! Είμαι σίγουρη ότι κοντά σου θα είναι πολύ ευτυχισμένος! Να σου ζήσει ο νέος σου φιλαράκος!
Σας ευχαριστώ πολυυυ κορίτσια!
Να είστε καλά! 🙂
 
Καλορίζικος Εύα! Να περάσετε όμορφα πολλά χρόνια παρέα! Τελικά απο που τον πήρατε;
Σε ευχαριστώ πολύ Ανέστη!:D
Τον πήρε ο Πατέρας μου.. Απο έναν εκτροφέα εδώ στην Πολίχνη! Εγώ δεν ήμουν στην αγορά του μικρού. Γιατί υποτίθεται πως μου έκανε έκπληξη ενώ εγώ τα ήξερα όλα 😀😛 κακώς βέβαια γιατί δεν ξέρω ποια είναι η διατροφή του. Γιατί δεν τρώει και πολλά.. Αλλά θα πάρω να μάθω εννοείται!👍
 
Πανέμορφος λεβέντης φτου φτου, να τον χαίρεσαι, καλότυχος και να περνάτε όμορφα!
Σ'ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου! Να είσαι Καλά!:*
Να τον χαίρεσαι!
Είναι πανέμορφος, μοναδικός...
(Μην μου ξύνεις πληγές! 😛)
Σ'ευχαριστούμε πολύ Αλέξανδρε για τα καλά σου λόγια!
Α ναι! Θυμάμαι που έλεγες πως θέλεις να αγοράσεις ένα παρροτλετ!άντε βρε σειρά σου τώρα..στο εύχομαι!👍
 
Είμαι διατεθειμένη... Να κάνω οτι χρειαστεί για να περνάει καλά και να είναι πάνω απ'ολα καλά!
Νομίζω ότι αυτό τα λέει όλα. Να τον χαίρεσαι.

Το Όλιβερ, από το olive? Έξυπνο και εύηχο
 
Γιάννη @ianos να είσαι Καλά...
Για το ονοματάκι τη νονά ρώτα τη νονά!
Νομίζω βγαίνει απο τον Όλιβερ τουιστ!
Μου αρέσει πολύ... Μου έκανε αμέσως κλικ και διάλεξα αυτό!:D

@Νίκος Υ σε ευχαριστώ πολύ! 🙂
 
Να τος ο κουκλος ❤️️️️
χαχα το τουιστ για πλακα το ειπα στο lounge 😛
Απλα λογο χρωματος σκετηκα οτι αν ηταν θηλυκο θα ελεγα Olive μιας και ξερετε την συνηθεια μου να βγαζω ονοματα απο φρουτα κλπ :D
Τελειες οι καινουριος φωτο. Να εχει παντα υγεια το μπιζελιιι!
 
Να τος ο κουκλος ❤️️️️
χαχα το τουιστ για πλακα το ειπα στο lounge 😛
Απλα λογο χρωματος σκετηκα οτι αν ηταν θηλυκο θα ελεγα Olive μιας και ξερετε την συνηθεια μου να βγαζω ονοματα απο φρουτα κλπ :D
Τελειες οι καινουριος φωτο. Να εχει παντα υγεια το μπιζελιιι!
χαχα δηλ δίκιο είχε ο Γιάννης!
:D
Να'σαι καλά Ηλέκτρα μουυ!
Εγώ και ο μπιζελάκος σε ευχαριστούμε πολύ! :* ❤️️️️
 
Back
Top