Γενικά Ο Όλιβερ το Parrotlet μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
είναι όντως κουκλί ζωγραφιστό,Εύα!👍
να μοιραστείτε όμορφες στιγμές μαζί.. Ξέρω πως όσον αφορά στη διατροφή του, δεν θα κινηθείς λάθος και.. Να μοιράζεις δίκαια το χρόνο σου σε όλα(καναρίνια & parrotlet)!:)
 
είναι όντως κουκλί ζωγραφιστό,Εύα!👍
να μοιραστείτε όμορφες στιγμές μαζί.. Ξέρω πως όσον αφορά στη διατροφή του, δεν θα κινηθείς λάθος και.. Να μοιράζεις δίκαια το χρόνο σου σε όλα(καναρίνια & parrotlet)!:)
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη!
Είναι και πολύ κουκλάκι...
Κάθε μέρα φυσικά ασχολούμαι και με τον παπαγάλο και με τα καναρίνια, δεν ξεχωρίζω κανένα...
Όλα προσπαθώ να τα φροντίζω όπως πρέπει, δεν τα κάνω στην άκρη αυτό εννοείται!:D
:D
 
Εύα, από την αρχή μου έχει κάνει εντύπωση, στη φωτό του αβαταρ, ο Όλιβερ, φαίνεται πιο πράσινος, πιο φωσφοριζέ ας πούμε, από τα αλλά πράσινα παρροτλετ που έχω δει. Είναι θέμα φωτισμού;
 
Εύα, από την αρχή μου έχει κάνει εντύπωση, στη φωτό του αβαταρ, ο Όλιβερ, φαίνεται πιο πράσινος, πιο φωσφοριζέ ας πούμε, από τα αλλά πράσινα παρροτλετ που έχω δει. Είναι θέμα φωτισμού;
Κανονικός είναι Γιάννη μου, απλά στην εικόνα του Άβαταρ φαίνεται έτσι. Γιατί τον είχα μισοσκεπασμένο... Τον είχα και στον ήλιο και γι'αυτό δεν βγήκε καθαρά... 🙂
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Συγχαρητήρια Εύα.
Καλότυχο να είναι και γεμάτο υγεία.
Αν και δεν γνωρίζω πολλά για παπαγάλους, όμορφο μου φαίνεται.
Το μόνο που γνωρίζω είναι ότι μαζί σου θα περάσει καταπληκτικά.
 
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ Παναγιώτη! Να'σαι καλά!
 
Back
Top