Γενικά Ο Ζορζ (cockatiel)

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
θα κανω μια προσπαθεια να ανεβασω φωτο...
αυτος ειναι ο Ζορζ...
 

Συνημμένα

  • 100_0656.webp
    100_0656.webp
    38,1 KB · Προβολές: 128
Είναι κούκλος Άγγελε, να τον χαίρεσαι τον Ζορζ σου!
Μου θυμίζει τον.. Σταυρίδη από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο έτσι ασπ΄ρομαυρος που είναι..
Σπάνια έχω δει τέτοια κοκατίλ..Φαίνεται πάντως καλοφροντισμένος! Μπράβο σου.
 
σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια... Ο ζορζακος ειναι 4 ετων του αρεσει να καθετε στο κλαδακι του και να τραγουδαει... Δυστιχος το χερι μου το δεχετε μεχρι τα 10 εκατοστα κοντα του. Γενικα ειναι ενας Κυριος... Ειναι και λιγο χεστης γιατι οση ωρα και να αφισω τη πορτα ανοιχτη δεν βγενει εξω προτιμα την ασφαλεια του κλουβιου...
 
χαχα! Μαλλον δεν του αρεσουν,τα πολλα πολλα χαδια! Του ταιριαζει το Κυριος! Να τον χαιρεσαι!
 
Αγγελε ειναι ενα πολυ ομορφο πουλακι και φαινεται ευτυχισμενος στη νεα του βιλα!:D Να τον χαιρεσαι! :D

Βαλε και κανενα παιχνιδι μεσα να απασχολειται! 😉:D
 
με τα παιχνιδια δεν ασχολιτε αφου σας λεω ειναι σοβαρος παπαγαλος... Την πιο πολυ ωρα ειναι στο κλαδακι του και τραγουδαει...
 
δεν νομιζω να μπορεσω αλλα θα προσπαθισω να ανεβασω ενα βιντεο του ζορζ σε πρωινο τραγουδι...
 
Nα σου ζήσει Άγγελε, πολύ όμορφος ο Ζωρζ, να χαίρεσαι το τραγούδι του!
 
Πολύ όμορφος και κυριλές! Βρες κάτι που θα του κινήσει την περιέργεια για να το επεξεργαστέι (πίστεψέ με είναι πολύ περίεργα σε κάθε τι καινούριο) και κάθησε χαμηλά έξω από το κλουβί του κρατώντας το. Πιστεύω ότι θα βγει σιγά σιγά...
 
μπα λευτερη, δεν τον ενδιαφερει τιποτα εξω απο το κλουβι, δεν με πηραζει ομως, αφου αυτος ειναι ευχαριστιμενος στη κλουβα
 
Back
Top