Γενικά Ο Ζορζ (cockatiel)

Λατρεύει και αυτός τα στικ οπως η ροζέλα μου;:D Να σου ζήσει Αγγελε! Οπως σου έχω ξαναπεί είναι ένας κούκλος 😛
 
οσα και να εχει δεν του φτανουν, σκεφτομαι να τα βαζω για ενα 15λεπτο στο κλουβι και μετα την επομενη μερα γιατι δεν σωνομαστε αλλιως...
 
οσα και να εχει δεν του φτανουν, σκεφτομαι να τα βαζω για ενα 15λεπτο στο κλουβι και μετα την επομενη μερα γιατι δεν σωνομαστε αλλιως...
Αγγελε νομιζω οτι τα στικ δεν εχουν τιποτα θρεπτικο να προσφερουν στα πουλια μας, μην του δινεις συνεχεια, εκτος του οτι παχαινουν μπορει να κανουν κ ζημια
Εγω πλεον δεν δινω καθολου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
δεν του βαζω συνεχεια για αυτον το λογο... Μια φορα την εβδομαδα ομως του δινω...
 
Είναι ένας κούκλος Αγγελε! Να σου ζήσει! Δεν έβαλες photo απο το έτερον ήμισυ όμως!Βάλε κ photo της Ρόζας!Όχι τίποτα άλλο, άλλα για να αρχίσουμε όλοι να φανταζόμαστε τι κουκλιά cockatiel θα βγούνε απο τ'ετοιους υπέροχους γονείς!
 
Po-po...latrevo ta White Fase Kokatilakia! Einai sketi glika...Kathe fora pou ton kitao erotevome! :D
 
φρεσκο πραμα..σημερινο...
 

Συνημμένα

  • 101_9715.webp
    101_9715.webp
    60,9 KB · Προβολές: 107
  • 101_9731.webp
    101_9731.webp
    55,3 KB · Προβολές: 93
Άγγελε και ο Ζωρζ και η Ρόζα είναι κουκλάκια! Να τα χαίρεσαι, να είσαστε καλά να χαίρεστε την παρέα σας!
 
Οσο πανε και ομορφαινουν! Ο γονεικος ρόλος τους εδωσε γοητεία, ηρεμία και ωριμοτητα!
 
τους εβαλα ξανα φωλια... Καιο ζορζ αρχισε το στενο μαρκαρισμα(τραγουδι στο αυτι της ροζας)... Ελπιζω να ημαστε τυχερη οπως τη προϊγουμενη φορα...
 
Με το καλο να γινουν ξανα γονεις Αγγελε! Ειναι ενα ταιριαστο ζευγαρι, αποδειξη τα ομορφα και υγιη πουλακια που ηδη εκαναν!:D
 
Ααα... Τα πονηρουτσικα! Παλι ετοιμαζονται! Αντε περιμενουμε! Το πιο ομορφο ζευγαρι!
 
Με το καλο Αγγελε να γινουν ξανα γονεις. :) Ευχομαι να τα καταφερουν το ιδιο καλα με την πρωτη φορα.
 
Aντε με το καλο...)

Εχεις σκεφτει να παρεις στον Ζορζ θηλυκια whiteface η δεν θες να τα χωρισεις;
 
Back
Top