Γενικά Ο Παναγιωτάκης

ANDRE-GIOTA

PB New Member
Εγγραφή
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
90
Πόλη
Αρτέμιδα
Να ναι και γω. Είμαι ο παναγιωτακης και εδώ κ λίγες μέρες ζω με τη νέα μου οικογένεια. Ειμαι γεννημένος το 2018
Καλώς σας βρήκαμε
IMG_20190518_172310_0.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
:) Βρε Παναγιωτάκη, σε πολύ μικρό κλουβάκι σ'έχουν... Πες τους αυτό να το χρησιμοποιούν για τις μεταφορές σου και να σου πάρουν ένα αρκετά μεγαλύτερο για μόνιμο σπιτάκι! Παρότι δεν φαίνεσαι καλά δείχνεις πολύ όμορφο καναρινάκι!
 
Τι όμορφο καναρινακι! Να το χαίρεστε! Θα χρειαστεί να γίνουν κάποιες αλλαγές όμως. Το κλουβάκι είναι πάρα πολύ μικρό για οποιοδήποτε πτηνό. Καλύτερα να του πάρετε αυτό το κλουβί για να είναι άρχοντας! Οι πατήθρες θα πρεπει να αλλαχθούν με ξύλινες
patithres.webp
καθώς αυτές που του έχετε τώρα δεν είναι καθόλου βολικές και αναπαυθηκες. Μην ξεχνάμε ότι όλοι του την ζωή την περνάει πάνω σε αυτές. Τελος, να του πάρετε ένα σουπιοκοκαλο για να είναι διατροφικά καλυμμένος από ασβέστιο. Μιας και το έφερε η κουβέντα, ποια είναι η διατροφή του;
 
γεια σου Παναγιωτάκη! 🙂
είσαι όμορφο παιδάκι! ❤️️️️
Σας ευχαριστώ πολύ κυρία Σούλα για τα καλά σας λόγια.
να τον χαίρεστε παιδιά! 🙂
Οχ μάλλον για το συνονόματο μου προορίζονταν. Δεν πειράζει. Έτσι και αλλιώς πολλά κοινά χαρακτηριστικά βλέπω.
Όμορφος ευαίσθητος καλλίγραμμος και με ωραία φωνή.
Να τον χαίρεστε παιδιά και να τον προσέχετε.
 
Σας ευχαριστώ πολύ κυρία Σούλα για τα καλά σας λόγια.

Οχ μάλλον για το συνονόματο μου προορίζονταν.

😂
Ωραίοι και οι δυο συνονόματοι με τα πολλά κοινά χαρακτηριστικά.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Αν τα καταφέραμε θα σας πει και μια καλησπέρα ο παναγιωτακης
 
Την καλησπέρα μου! Καλώς τον υποδεχτήκατε τον Παναγιώτη! Για καναρίνι μου ακούγεται πρωτότυπο το όνομα! Να σας ζήσει πολλά χρόνια και να τον χαίρεστε υγιή, ζωηρό και κελαηδηρό! Μαγευτικό το κελάηδισμα του! 😉:)👍👌
 
Back
Top