Γενικά Ο Ρούλης το cockatiel μου δροσίζεται

Τελειος ειναι... Τα δικα μου κοκατιλ το χουν βαλει πισμα να με τρελλανουν. Ενω ξετρελλενονταν για μπανιο τωρα το χουν κοψει. Παρολλο που περνανε και φουλ πτερροροια.
 
Η τρίτη φωτογραφία Νικούλα, είναι ΟΛΑ τα λεφτά! Η πλήρης ικανοποίηση ζωγραφισμένη στο πρόσωπό του! Να τον χαίρεσαι! 🙂
 
Φωτη κι εμενα δεν θελει παντα..
Κι οχι μονο τα κοκατιλ.. Ολα μου τα πουλια μερικες φορες δεν δινουν σημασια στο μπανακι..
 
Νικη πως να μην ειναι χαρουμενος!Η σπιταρονα του εχει ολα τα κομφορ ακομα και πισινα! Το απολαμβανει πολυ παντως. Παντως και τα δικα μου παρολο που τους αρεσει να κανουν μπανιο στη μπανιερα ειναι μερες που ουτε καν βουτανε το ποδαρακι τους μεσα!
 
Φέρτον ρε απο τη Λιβαδειά λίγο μπας και ζηλέψει η βρωμίλα η Κίμπα! Πολύ μου αρέσει που απολαμβάνει τόσο το νερό!
 
Το απολαμβανει πραγματικα και αυτο φαινεται στις φωτος! Καταπληκτικος Νικη!
 
Στην 4η φωτο του ποστ #13 νομιζω πως προσπαθει να κανει τους σπορους του βλαστωμενους.😛 Αυτη ειναι η αιτια που μπηκε στο νερο πιστευω κι οχι οτι βρηκες το καταλληλο μπολ που θελει για το μπανιο του. 😛

πλακα κανω... 😀
 
Λες Ανεστη ε;:D

Δεν του εχω κανει ποτε βλαστωμενους σπορους..

Κι ειναι και ληγουρης😛

Ειπα κι εγω.. Τοσο πολυ του αρεσε το μπανιο;
Ειχε το σκοπο του!
Θα μου λεει:"-Δεν αφηνεις κυρα μου τα μπανια κι αντε φτιαξε κανα βλαστωμενο να γουσταρουμε":D
 
:)ολο εμενανε σηκωνει να πω μαθημα η δασκαλα.. Θα τη σφαξω σα κουνελι και θα παω να παιξω μπαλα..λεει ο ποιητης..
 
τα δικα μου κοκατιλακια οποτε τους εχω κανει εχουνε πεσει με τα μουτρα και δεν μενει τιποτα σε μια μερα!
 
Back
Top