Γενικά Ο Ρόκο στο νέο του σταντ!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lefterhs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Lefterhs

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Πόλη
Νέα Επιβάτες
Ξεκίνησα ένα σταντ για τον Ροκάκο μας, αλλά δεν το έχω τελειώσει ακόμη (οι πιο πολλοί θα ξέρετε ήδη ότι δουλεύω με... ενάμισυ χέρι λόγω ατυχήματος 🙂. Μέχρι στιγμής δείχνει να το απολαμβάνει!
04032009030.webp04032009032.webp04032009034.webp04032009037.webp04032009038.webp
 
Παιδιά καταπληκτικό είναι, και από ότι βλέπω μπορείτε να κάνετε βελτιώσεις η να προσθέσετε πράγματα. Πως του φάνηκε του Ρόκου;
 
Παιδια περιμενα πως και πως να δω το σταντ του πρασινου διαβολακου! Πολλη καλη δουλεια εχεις κανει Λευτερη, με μερακι και αγαπη για το Ροκοπουλο. Να ηρεμισει και λιγο το Μαρακι. Οπως φαινεται στη φωτογραφια φαινεται να το απολαμβανει!:DΜπραβο σας. Μαρακι καλου κακου βαλε και μια φωτογραφια σου πανω στο σταντ(στο εχω πει)!
 
Παιδιά καταπληκτικό είναι, και από ότι βλέπω μπορείτε να κάνετε βελτιώσεις η να προσθέσετε πράγματα. Πως του φάνηκε του Ρόκου;
Κάθε πρόταση-ιδέα δεκτή μ' ευχαρίστηση! Στην αρχή δεν ήθελε ούτε να το δει, αλλά με την προτροπή της Μαρίας ανέβηκε δειλά-δειλά και τις δύο τελευταίες μέρες κάθεται γύρω στα 10 λεπτά! Ελπίζουμε κάθε μέρα να αυξάνεται ο χρόνος παραμονής του σ' αυτό... 😀
 
Αν με εναμιση χερι εφτιαξες αυτο τοτε με 2 τι θα του εφτιαχνες; Τροχοβιλλα;
Παιδια συγχαρητηρια ειναι φανταστικα και το σταντ και φυσικα ο Ροκος που ειναι ο πρωταγωνιστης των φωτο:)
Περαστικα στο χερι...
 
Πολυ ωραιο! Μπραβο! Κ ο Ροκο κουκλος! 🙂
 
Χαρά μου, καρδιά μου, αγάπη μου, μάτια μου! Τι "παιδί" συγγνώμη "πουλί" είναι αυτό! Φτου! φτου! Τώρα τον κατάλαβα το Ρόκο! Καλορίζικο το stand (για να μη βγω & ΟFF TOPIC), που ήταν αιτία να τον θαυμάσω & να..."πάθω" λίγο! Λευθέρη μας καλέ, εσύ κάνεις όσα δεν κάνουν πολλοί άλλοι μαζί! Να σε χαίρεται το Μαράκι & το Ροκάκι μας!
 
Φτου φτου κούκλος! Να τον χαίρεστε παιδιά! Και το σταντ φοβερό! Συγχαρητήρια!
 
λευτερη καταπληκτικο το σταν που εκανες!
δεχεσε παραγγελιες;και σαν να μου φανηκε πω ο ροκο ομορφινε κιαλο!
 
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και για το σταντ και για τον Ρόκο μας! Ο μόνος προβληματισμός μου είναι (και σπάω το κεφάλι μου μ' αυτό) τι άλλο να βάλω επάνω, γιατί δεν ασχολείται καθόλου με παιχνίδια! Και όταν κάθεται επάνω... αγναντεύει και καμαρώνει!:D Καμμιά ιδέα; (εκτός από την φωτό της Μαρίας)
 
εκτος απο φωτο.. Την ιδια την μαρια. Απο ισοροποια πως πας μαρια;!
Καλόο! Υποτίθεται όμως ότι το έκανα για να αφήσει λίγο την Μαρία στην ησυχία της! Άσε που θα της πέσει λίγο... μικρό!
 
καποιου ειδους κονγκ ισως;να πρεπει να κοπιασει λιγο για το φαϊ του;θα περναει και την ωρα του...
 
Back
Top