Γενικά Ο Ρόκο στο νέο του σταντ!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lefterhs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πολυ καλη δουλεια εκανες Λευτερη, μπραβο! Θα το συνηθισει σιγα σιγα το Ροκακι και δεν θα ξεκολλαει, νομιζω.:D
Αν του αρεσει να κανει κουνια, ανετα μπορεις (οπως βλεπω) να κρεμασεις μια, απο την πρωτη πατηθρα (αυτη που βρισκεται πιο ψηλα) ωστε να μπορει ν'ανεβαινει πανω της απο αυτην που βρισκεται χαμηλοτερα.
 
Λευτέρη δεν ανοίγεις κι ένα ποστ στην ανάλογη ενότητα με οδηγίες κατασκευής;(υλικά κτλ...) Γιατί το πρόβλημα του "κολλήματος" που έχει ο Ρόκο με τη Μαρία έχει και η δική μου με μένα.. Και πιθανώς θα το έχουν κι άλλοι εδώ μέσα υποθέτω...Άντε γιατί εχω φτάσει σε σημείο να σκέφτομαι να κρεμάσω επάνω μου ταίστρες και ποτίστρες...
 
Λευτέρη δεν ανοίγεις κι ένα ποστ στην ανάλογη ενότητα με οδηγίες κατασκευής;(υλικά κτλ...) Γιατί το πρόβλημα του "κολλήματος" που έχει ο Ρόκο με τη Μαρία έχει και η δική μου με μένα.. Και πιθανώς θα το έχουν κι άλλοι εδώ μέσα υποθέτω...Άντε γιατί εχω φτάσει σε σημείο να σκέφτομαι να κρεμάσω επάνω μου ταίστρες και ποτίστρες...
Και βέβαια να το κάνω! Κανένα πρόβλημα! Μαζεύω ιδέες προς το παρόν, για να το ολοκληρώσω... Φαντασία και όρεξη έχω, απλά ο Ροκάκος έχει μάθει να παίζει μαζί μας και όσα παιχνίδια του έχουμε πάρει (πλαστικά και ξύλινα) τα έχει... Φτύσει! 🙂
 
Πολυ ωραιο το σταντ, σιγουρα 8α το χαρει...
Βεβαια πολυ ομορφος ειναι και ο Ροκος. 🙂
 
Εμένα τα αγορασμένα παιχνίδια που της έχω ούτε που τα ακουμπάει. Μόνο τα κουδουνάκια τους χτυπάει που και που. Έχω παρατηρήσει όμως οτι της αρέσει ότι έχει σχέση με χαρτι. Μου δαγκώνει τα τετράδια, τα χαρτιά μου, χαρτοπετσέτες και ότι άλλο χάρτινο υπάρχει.Α... Και παίζει και με τα πλαστικά κομμάτια των στυλό.Ίσως αν έφτιαχνες κάποια παιχνίδια από χαρτόνι ή κάτι άλλο να του άρεσαν.Λέω τώρα..
 
Αυτό μάλλον θα του αρέσει γιατί τρελαίνεται να κάνει οτιδήποτε χάρτινο... κομφετί!:D Μόνο που θα πρέπει να τ' αντικαθιστώ κάθε μισή ώρα! (ωραία, βρήκα δουλειά!)
 
Ναι.. Αυτό το πρόβλημα της αντικατάστασης μάλλον δε μπορείς να το αποφύγεις...Αλλά χαλάλι του αν του αρέσει!
 
θα με βοηθησεις να φτιαξω μια περγολα για την φουκαριαρα την μανα μου που με εχει φαει; λευτερη δοκιμασε να φτιαξεις και μια σκαλα, ειναι πολυ καλη γυμναστικη
 
και συ τέκνον Βρούτε;
φιλάρες τις παραγγελίες μία μία, δεν είναι εύκολο να βιδώνεις με το αριστερό χέρι όταν είσαι δεξιόχειρας!
 
θα με βοηθησεις να φτιαξω μια περγολα για την φουκαριαρα την μανα μου που με εχει φαει; λευτερη δοκιμασε να φτιαξεις και μια σκαλα, ειναι πολυ καλη γυμναστικη
Μετά χαράς, αρκεί το ύψος να είναι μικρότερο των 3 μέτρων (από τόσα ήταν η πτώση μου)! Ο ορθοπεδικός μου το απαγόρεψε!
 
Back
Top