Γενικά Ο Τσαρλυ και η Μπλου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Eleanna

PB New Member
Εγγραφή
3 Μαϊ 2016
Μηνύματα
442
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπερα σε ολους! Με μεγαλη χαρα σας παρουσιαζω τα καινουργια μελη της οικογενειας μας, που αυξανεται με ταχυ ρυθμο. Και ιδου λοιπον, ο Τσαρλυ και η Μπλου! Οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη!received_1259449197481429.webp
 
Πολύ όμορφα, να τα χαίρεσαι!
Το ανοιχτόχρωμο είναι το πιο ωραίο! Πρόκειται για μετάλλαξη ετσι;
Καλησπερα! Σε ευχαριστω πολυ! Το ανοιχτοχρωμο ειναι το αρσενικο, και ο λογος που τον επιλεξαμε ειναι οτι ξεχωριζε απο ολα τα αλλα. Μαλλον μεταλλαξη, εχει πολυ παραξενο χρωμα

Πανέμορφα να τα χαίρεσαι!
Πρόεδρε @Νίκος Υ νέα μέλη :D
Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ! Πρωτη φορα παιρνουμε παπαγαλακια, αλλα ειναι τοσο γλυκα! Το αρσενικο ειναι ημερο, ανεβαινει και στο χερι, παντα μεσα στο κλουβι βεβαια. Η Μπλου ειναι η τσαουσα της υποθεσης!
 
Μα δεν υπαρχει πιο όμορφο παπαγαλάκι απο τον Τσάρλυ, μου φαίνεται!
Να τους χαιρεσαι και τους δυο.
Από πετσοπ; Ήταν ήδη ζευγάρι; Ήταν στο ίδιο κλουβι; Τα πάνε καλά μεταξύ τους;
 
Μα δεν υπαρχει πιο όμορφο παπαγαλάκι απο τον Τσάρλυ, μου φαίνεται!
Να τους χαιρεσαι και τους δυο.
Από πετσοπ; Ήταν ήδη ζευγάρι; Ήταν στο ίδιο κλουβι; Τα πάνε καλά μεταξύ τους;
Καλησπερα, σε ευχαριστω πολυ! Πηγαμε να παρω τροφη για τα υπολοιπα πουλακια μας και οπως χαζευαμε ως συνηθως, ειδαμε τα παπαγαλακια και δεν μπορεσαμε να αντισταθουμε! Ηταν στο ιδιο κλουβι πολλα μαζί αλλα ξεχωρισαμε αυτα τα δυο. Ειναι πολυ ησυχα, δεν μαλκωμουν, ο Τσαρλυ ειναι πολυ δεκτικος, τρωει απο το χερι δειλα δειλα, η κοπελια ειναι διστακτικη ακομη. Οχι δεν μαλλωνουν!
 
Καλώς ήρθατε στους "LOS BUDGIESTAS" Ελεάννα! Πολύ όμορφα και τα δύο, να τα χαίρεσαι! Η Μπλού απ ότι περιγράφεις, είναι η κλασσική δύστροπη μπατζίνα, ο Τσάρλυ κλασικός καλόβολος αρσενικός!
 
Καλώς ήρθατε στους "LOS BUDGIESTAS" Ελεάννα! Πολύ όμορφα και τα δύο, να τα χαίρεσαι! Η Μπλού απ ότι περιγράφεις, είναι η κλασσική δύστροπη μπατζίνα, ο Τσάρλυ κλασικός καλόβολος αρσενικός!
Καλμερα και καλως σαςβρηκα Νικο! Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι! Πιστευω οτι θελει χρονο η μικρη μας και θα την φερουμε στα "νερα" μας με υπομονη και επιμονη
 
Πωπω ειναι 2 γλυκιες μπουκιτσες. Να τα χαιρεστε.
ωραια φαση να πας στο πετ σοπ για τροφη και να φυγεις με 2 ομορφα πλασματακια :D
Καλημερα, σε ευχαριστω! Να σου πω την αληθεια δεν ειναι η πρωτη φορα! Συνηθες φαινομενο για μας! 😛
 
Να τα χαιρεσαι! Πανεμορφα και τα 2! Αλλα ο Τσαρλυ ο Μπελμοντο των Μπατζιστας σίγουρα
images
 
Να σου ζήσουν! Φτου φτου σκόρδα! 😀 :D
Καλημέρα Αλίκη μου, σε ευχαριστώ πολύ! 😉🙄👍

Να τα χαιρεσαι! Πανεμορφα και τα 2! Αλλα ο Τσαρλυ ο Μπελμοντο των Μπατζιστας σίγουρα
images
😀 Σε ευχαριστώ πολύ! Τον Τσάρλυ τον διάλεξε η κόρη μου. Τον επέλεξε μέσα σε τουλάχιστον 40 παπαγαλάκια!
 
Back
Top