Γενικά Ο Τσαρλυ και η Μπλου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Να σου ζήσουν πανέμορφα.
Αχ έτσι πως περιγράφετε πως είναι το αρσενικό και το θηλυκό μαζί, θα θελα πολύ να δω τον Μαικλ με θηλύκια, να τον βάλει στην θέση του ρε παιδί μου:D
 
Να σου ζήσουν πανέμορφα.
Αχ έτσι πως περιγράφετε πως είναι το αρσενικό και το θηλυκό μαζί, θα θελα πολύ να δω τον Μαικλ με θηλύκια, να τον βάλει στην θέση του ρε παιδί μου:D

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση Τάνια μου! Ο αρχηγός έχει μάθει να είναι και να ζει έτσι και δεν αλλάζει! Μπορεί ίσως να ασχοληθεί κάπως λίγο με την θηλυκιά, αλλά πίστεψε με, πάλι τα ίδια θα κάνει όπως τώρα!
 
Να σου ζήσουν πανέμορφα.
Αχ έτσι πως περιγράφετε πως είναι το αρσενικό και το θηλυκό μαζί, θα θελα πολύ να δω τον Μαικλ με θηλύκια, να τον βάλει στην θέση του ρε παιδί μου:D
Σε ευχαριστω πολυ! Δεν ξερω κατα ποσο ειναι ολα τα budgie ετσι, αλλα νομιζω πως ο Νικος θα μας πει περισσοτερες λεπτομερειες ως ειδημων!
 
Στην πλειοψηφία τους, οι Μπατζίνες είναι ανάποδα πουλιά! Κυριαρχικές όσο αναφορά το κλουβί, την ψηλότερη πατήθρα, τις ταίςτρες! Απίστευτα επιφυλακτικές και αυτό κάνει δύσκολη την εκπαίδευσή τους! Τα αρσενικά, είναι πολύ ήπιοι χαρακτήρες, καλόβολα, πιο δεκτικά, με περισσότερη περιέργεια, λιγότερο φόβο, εξού και εκπαιδεύονται πιο εύκολα! Στην περίπτωση του Μάικλ, ο αρχηγός αναγνωρίζει σαν κοπάδι του την Τάνια, και η καθημερινότητα του είναι να είναι έξω και να συναναστρέφεται με ανθρώπους! Στην υποθετική περίπτωση συμβίωσης με θηλυκιά, θεωρώ ότι θα ασχολείται μαζί της όσο θα είναι κλεισμένος στο κλουβί, κι αυτό κυρίως όταν θα έχει ορμές! Εκτός κλουβιού θα είναι ο Μάικλ που ξέρουμε!
 
Στην πλειοψηφία τους, οι Μπατζίνες είναι ανάποδα πουλιά! Κυριαρχικές όσο αναφορά το κλουβί, την ψηλότερη πατήθρα, τις ταίςτρες! Απίστευτα επιφυλακτικές και αυτό κάνει δύσκολη την εκπαίδευσή τους! Τα αρσενικά, είναι πολύ ήπιοι χαρακτήρες, καλόβολα, πιο δεκτικά, με περισσότερη περιέργεια, λιγότερο φόβο, εξού και εκπαιδεύονται πιο εύκολα! Στην περίπτωση του Μάικλ, ο αρχηγός αναγνωρίζει σαν κοπάδι του την Τάνια, και η καθημερινότητα του είναι να είναι έξω και να συναναστρέφεται με ανθρώπους! Στην υποθετική περίπτωση συμβίωσης με θηλυκιά, θεωρώ ότι θα ασχολείται μαζί της όσο θα είναι κλεισμένος στο κλουβί, κι αυτό κυρίως όταν θα έχει ορμές! Εκτός κλουβιού θα είναι ο Μάικλ που ξέρουμε!
Με σκαλβωνεις ετσι πως μιλας για το αγορι μου:D, ψωνίζομαι ακόμα πιο πολυ😛
 
Στην πλειοψηφία τους, οι Μπατζίνες είναι ανάποδα πουλιά! Κυριαρχικές όσο αναφορά το κλουβί, την ψηλότερη πατήθρα, τις ταίςτρες! Απίστευτα επιφυλακτικές και αυτό κάνει δύσκολη την εκπαίδευσή τους! Τα αρσενικά, είναι πολύ ήπιοι χαρακτήρες, καλόβολα, πιο δεκτικά, με περισσότερη περιέργεια, λιγότερο φόβο, εξού και εκπαιδεύονται πιο εύκολα! Στην περίπτωση του Μάικλ, ο αρχηγός αναγνωρίζει σαν κοπάδι του την Τάνια, και η καθημερινότητα του είναι να είναι έξω και να συναναστρέφεται με ανθρώπους! Στην υποθετική περίπτωση συμβίωσης με θηλυκιά, θεωρώ ότι θα ασχολείται μαζί της όσο θα είναι κλεισμένος στο κλουβί, κι αυτό κυρίως όταν θα έχει ορμές! Εκτός κλουβιού θα είναι ο Μάικλ που ξέρουμε!
πάντως η δικιά μου είναι ανάποδη 😀 ο μικρός είναι πολύ πιο καλόβολος και ανεβαίνει και στο δάχτυλο! Εκείνη μας περιφρονεί!
 
Ελεάννα αν θες να θαυμάσεις τον γολγοθά που ανεβαίνω με θηλυκό μπατζι 3 μηνών και σφόδρα ερωτευμένο μπες και δες το θέμα χωρισμός μπατζι.. Έχουμε γίνει σόου... Ετοιμάσου για τσιμπιες... Πεταρισματα χωρίς λόγο... Κραυγές νεύρων, αλλά όταν θα είναι φαγωμένη εκει κοντά στο σούρουπο, δεν την αλλάζω με 100 αρσενικά! Ειναι κυριαρχική κ μενα όπως είπε ο Νίκος.. Τα παιδιά ζήσανε λίγο από το δράμα μου.. Ναι μεν πχ θελει τον αρσενικό και του τρίβεται αλλά δεν τον άφηνε να φάει.. Αλλά μη τον πάρω κ μακριά χαλάει το κόσμο κ το κλουβί το κάνει αχούρι, αυτα βεβαια μπορεί κ να μη σας συμβούν αφού τα πήρατε μαζί. Εχε την από κοντά όμως.. Μήπως ο τσαρλυ δεν τρέφεται σωστά εξαιτίας της... Διόλου απίθανο... Τα αρσενικά είναι πιο χαλβάδες... Παρε μπόλικο κεχρι και κανένα ζαναξ... Το ταξίδι σας μολις ξεκίνησε.. Οσο δύσκολο και αν είναι θα είναι πάντα υπέροχο. Να σου ζήσει το υπέρ ζεύγος!
 
Back
Top