Γενικά Ο κύριος και η κυρία Κοκοβίκου

Ιάσονα γιατί δεν σέρνεις το μεγάλο κλουβί έξω, δεν χωράει; Φανταστικός ο Κοκοβίκος που σφυρίζει. ❤️️️️

@ζιζι απάντησε του ότι χαζός είναι αυτός που τον ρωτούσε και το έμαθε. Μια-δυο-τρεις θα το μάθει να του το γυρίσει το κοπλιμαν. 😄
 
Ιάσονα γιατί δεν σέρνεις το μεγάλο κλουβί έξω, δεν χωράει; Φανταστικός ο Κοκοβίκος που σφυρίζει. ❤️️️️

@ζιζι απάντησε του ότι χαζός είναι αυτός που τον ρωτούσε και το έμαθε. Μια-δυο-τρεις θα το μάθει να του το γυρίσει το κοπλιμαν. 😄
Για να ρωτάει όλους τους περαστικούς και για να τον παρατάνε έξω στο μπαλκόνι μόνο του, μάλλον του το έχει γυρίσει πολλές φορές Ανέστη 😂
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Ωραιο το ραδίκι!
 
Πήγα σήμερα Γιώργο κι έκανα ψώνια σε λαχανικά μόνο γι αυτά. Με κοίταζαν περίεργα στον Σκλαβενίτη γιατί έπαιρνα τόσο μικρές ποσότητες 😂.
Από τότε που χάθηκε, αν δεν πάρω καρότα και ματσάκια, κάτι παντζαροφυλλα και σπανάκια μου τα δίνουν τζάμπα :)

Πάντως όντως το ζεύγος σου είναι αχτύπητο! Δε χορταινω να τους βλέπω και τους δύο!
 
Πήγα σήμερα Γιώργο κι έκανα ψώνια σε λαχανικά μόνο γι αυτά. Με κοίταζαν περίεργα στον Σκλαβενίτη γιατί έπαιρνα τόσο μικρές ποσότητες 😂.
Καλά κάνεις. Πρέπει κι εγώ να αρχίσω τις μικρές ποσότητες. Πέρσι τον χειμώνα έφαγα πάνω από 20 κιλά σπανάκι για να έχουν τα μικρά δύο τρία φύλλα την εβδομάδα 😂
 
Από τότε που χάθηκε, αν δεν πάρω καρότα και ματσάκια, κάτι παντζαροφυλλα και σπανάκια μου τα δίνουν τζάμπα :)

😂
Άλλοι έχουν connections για ναρκωτικά κι εμείς ψάχνουμε για λαχανικά

Καλά κάνεις. Πρέπει κι εγώ να αρχίσω τις μικρές ποσότητες. Πέρσι τον χειμώνα έφαγα πάνω από 20 κιλά σπανάκι για να έχουν τα μικρά δύο τρία φύλλα την εβδομάδα 😂


Ο Ποπάι της Πόλης 😂


Πέρα από σπανάκι πιπεριές ραδίκια και γλυστριδα ήθελα να πάρω και αντίδια αλλά δεν μπορούσα να ξεχωρίσω μικρή ποσότητα όσο κι αν προσπάθησα. Ζούμε ένα δράμα 😱
[automerge]1568143011[/automerge]
Πάντως όντως το ζεύγος σου είναι αχτύπητο! Δε χορταινω να τους βλέπω και τους δύο!

Εσύ πότε με το καλό; 😎
 
Πέρα από σπανάκι πιπεριές ραδίκια και γλυστριδα ήθελα να πάρω και αντίδια αλλά δεν μπορούσα να ξεχωρίσω μικρή ποσότητα όσο κι αν προσπάθησα. Ζούμε ένα δράμα
Εγώ αυτά τα χορταρικά δεν τα γνωρίζω κιόλας. Φοβάμαι να μην δώσω κάτι ακατάλληλο μια και δεν θα ξέρω τι είναι 🙄
Πάντως βγήκαν ήδη τα μπρόκολα 👏
 
Εγώ αυτά τα χορταρικά δεν τα γνωρίζω κιόλας. Φοβάμαι να μην δώσω κάτι ακατάλληλο μια και δεν θα ξέρω τι είναι 🙄
Πάντως βγήκαν ήδη τα μπρόκολα 👏


Κοίτα μην μπερδευτεις και τους δώσεις τίποτα από την Περσία και αρχίσουν τα τσιφτετελια.
 
Κοίτα μην μπερδευτεις και τους δώσεις τίποτα από την Περσία και αρχίσουν τα τσιφτετελια.
Περνανε από τεστ. Πρώτα τα δοκιμάζω εγώ 😂
 
Εσύ πότε με το καλό; 😎
Θα τον κρατήσω φλωράκι μέχρι του χρόνου... Δες βλέμμα κοκοβίκου 0:18 - 0:21 😍 από τα συζυγικά βάρη...
Κάποιοι άλλοι φαντάσου λαλησαν και φύτεψαν κεχρί 🤐
Έχεις προσεγγίσει ανώτατα επίπεδα!
Τι με βάζεις και κάνω 11 η ώρα!
 
Back
Top