Γενικά Ο νέος μου αχάτης κίτρινο μωσαϊκό

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TZANNSPY

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
1.707
Πόλη
Άγιος Δημήτριος
Για το πουλί δεν έχω να πω τίποτα, μιλάνε οι φωτογραφίες από μόνες τους αν και το αδικούν!

Έχω όμως να πω πολλά για τον άνθρωπο, τον Γιάννη, αλλά θα περιοριστώ στο "χίλια ευχαριστώ" και να είναι σίγουρος πως το πουλάκι θα έχει την ζωή που του πρέπει και του αξίζει...
Ξανά ευχαριστώ δημοσίως τον φίλο Γιάννη που μου εμπιστεύτηκε τον παραπάνω κύριο της φωτογραφίας αλλά και για την αβίαστη παροχή συμβουλών-οδηγιών, σε μισό απόγευμα έμαθα όσα δεν θα μάθαινα σε εβδομάδες googlαρίσματος.
.
Ακολουθεί μίνι φωτογραφικό ρεπορτάζ από τον "τόπο του εγκλήματος"...
Πραγματικά η τελειότερη εσωτερική εκτροφή που έχω δει, δεν σου έκανε καρδιά να φύγεις...

Σχόλιο από τον πιτσιρικά μου που είχα μαζί: μπαμπά ο κος Γιάννης έχει ομορφότερα και περισότερα πουλιά και από την έκθεση! (είχαμε επισκεφτεί αυτή του αεροδρομίου)...

2_Easy-Resize.com.webp 3_Easy-Resize.com.webp 1_Easy-Resize.com.webp

Φίλε Γιάννη τα λέμε ξανά από κοντά στην Bird Festival. Καλή επιτυχία!
 
Ακολουθεί μίνι φωτογραφικό ρεπορτάζ από τον "τόπο του εγκλήματος"...
Πραγματικά η τελειότερη εσωτερική εκτροφή που έχω δει,

Πράγματι είναι από τις πιο ωραίες και καθαρές εσωτερικές εκτροφές που έχω δει μέχρι τώρα. Τα συγχαρητήριά μου @ΙωαννηςΝος!
@TZANNSPY να σου ζήσει!
 
Ευχαριστουμε που μοιραστηκες μαζι μας τις φωτο ωστε να θα θαυμασουμε κι εμεις αυτο τοσο ομορφο και καθαρο εκτροφειο.
Πραγματικα υπεροχος χωρος.
Να σου ζησει το πουλακι το οποιο ειναι κουκλι και να μας λες νεα του :)
 
Σπύρο; Είδες που πέσαμε όλοι μέσα; 👍
ο Γιάννης έχει τρομερά πουλιά.. Ακριβώς επειδή γουστάρει με την καρδιά του αυτό που κάνεικαι το κάνει καλά!
θυμάσαι τι σου είπα; ''Σπύρο.. Μίλα με το Γιάννη και πήγαινε πάρτο το πουλάκι, αλλιώς.. Θα το πάρω εγώ!''
να σου ζήσει Σπύρο! Να το χαρείς και να μοιραστείτε όμορφες και πάμπολες στιγμές μαζί!

μπράβο, βρε Γιάννη! 😉
 
Πολλά μπράβο και στον Σπύρο αλλά και στον Γιάννη για την άψογη κίνηση του αλλά και την εκτροφή του.
Ότι πιο ωραίο έχω δει έστω και από φωτογραφίες.
 
Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο, απο την πρώτη στιγμή που είδα το προφίλ του Γιάννη εδώ στο petbirds.
Μπράβο παιδιά!
Σπύρο λείπουν οι ποτίστρες. Σε έβαλε να αλλάξεις νερό;
Αρχίζω να πιστεύω οτι όλα αυτά τα καφεδάκια στα εκτροφεία έχουν και ένα απώτερο σκοπό. Κάποιος θέλει να λουφάρει απ' τη λάντζα! 😛
 
Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο, απο την πρώτη στιγμή που είδα το προφίλ του Γιάννη εδώ στο petbirds.
Μπράβο παιδιά!
Σπύρο λείπουν οι ποτίστρες. Σε έβαλε να αλλάξεις νερό;
Αρχίζω να πιστεύω οτι όλα αυτά τα καφεδάκια στα εκτροφεία έχουν και ένα απώτερο σκοπό. Κάποιος θέλει να λουφάρει απ' τη λάντζα! 😛
😀 εισαι θεος😀 , αλλα για να πω και τον λογο της απουσίας, το απογευματακι αποσύρω τα νερακια, φρεσκα παλι το πρωι... με φρυγανια κ μαρμελαδα
 
Να σου ζήσει το νέο σου φιλαράκι!

@ΙωαννηςΝος μα δεν μπορώ θα ρωτήσω γιατί αλλιώς θα σκάσω... Κάθε 3 λεπτά σκουπίζεις τον χώρο με ηλεκτρική σκούπα; Γιατί εγώ στην ταράτσα τα έχω και τα φτερά, τα πούπουλα και τα σπόρια είναι παντού! Πες μας τι κάνεις και έχεις ΤΟΣΟ καθαρό χώρο που ντρέπεσαι να πατήσεις... 😛
 
Να σου ζήσει το νέο σου φιλαράκι!

@ΙωαννηςΝος μα δεν μπορώ θα ρωτήσω γιατί αλλιώς θα σκάσω... Κάθε 3 λεπτά σκουπίζεις τον χώρο με ηλεκτρική σκούπα; Γιατί εγώ στην ταράτσα τα έχω και τα φτερά, τα πούπουλα και τα σπόρια είναι παντού! Πες μας τι κάνεις και έχεις ΤΟΣΟ καθαρό χώρο που ντρέπεσαι να πατήσεις... 😛
. Ναι Αλίκη μου, το ευχαριστιέμαι να το βλεπω στην πένα, να περνανε περαστικοί απο εξω και βλεπουν τα παντα καθαρά, περα οτι αισθανομαι περισοτερο σιγουριά οτι ενας καθαρός χώρος ειναι ενα απο τα καλα πραγματα για τα πουλια
 
Back
Top