Γενικά Ο φίλος μου ο MIckey

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ceasar
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Welcome!:D
Αλλά όπως γνωρίζεις, ο Mickey θέλει και τη Minnie του 🙄;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ceasar
😀. Καλό. Θέλω μια Minnie για να πω την αλήθεια.

Μα και εγώ για "Καλό" το έγραψα 😉.
Εξάλλου, τον έχεις 3 χρόνια... καιρός είναι να γίνουν δύο πουλάκια ευτυχισμένα :D
Καλημέρα :)
 
Κατερίνα θέλω. Αγόρασα δεύτερο κλουβί αλλά δεν ξέρω πότε είναι η καλύτερη εποχή για να του γνωρίσω την Minnie. Όχι για να ζευγαρώσουν γιατί από ότι κατάλαβα αυτό παίζει μόνο την άνοιξη αλλά για να έχει ένα δεύτερο κλουβί δίπλα του.
 
Κατερίνα θέλω. Αγόρασα δεύτερο κλουβί αλλά δεν ξέρω πότε είναι η καλύτερη εποχή για να του γνωρίσω την Minnie. Όχι για να ζευγαρώσουν γιατί από ότι κατάλαβα αυτό παίζει μόνο την άνοιξη αλλά για να έχει ένα δεύτερο κλουβί δίπλα του.

Επειδή εγώ συγκαταλέγομαι στους "συναισθηματικούς ~ ρομαντικούς ~ ονειροπόλους" δεν θα απαντήσω, άμεσα, στο ερώτημά σου.
Όμως, θα σου πούνε όλοι... όταν μπει καινούργιο πουλί να το βάλεις σε καραντίνα, και αυτό θέλει χρόνο.

Να το προετοιμάσεις... Το καινούργιο... Να δεις πως θα αντιδράσει το πουλάκι που έχεις...
Δεν είναι.. "Αποκτώ θηλυκιά και Ζευγαρώνω"... Θέλει δουλειά το πράγμα :D
 
Επειδή εγώ συγκαταλέγομαι στους "συναισθηματικούς ~ ρομαντικούς ~ ονειροπόλους" δεν θα απαντήσω, άμεσα, στο ερώτημά σου.
Όμως, θα σου πούνε όλοι... όταν μπει καινούργιο πουλί να το βάλεις σε καραντίνα, και αυτό θέλει χρόνο.

Να το προετοιμάσεις... Το καινούργιο... Να δεις πως θα αντιδράσει το πουλάκι που έχεις...
Δεν είναι.. "Αποκτώ θηλυκιά και Ζευγαρώνω"... Θέλει δουλειά το πράγμα :D

Σωστά όλα που λες. Τα διάβασα και δεν έχω πρόβλημα για την καραντίνα κτλ. Η ερώτηση μου σε όλα αυτά είναι αν μετά την καραντίνα μπορώ να τους έχω δίπλα δίπλα. Δεν με νοιάζει αν θα κελαηδάει ο μικρός επειδή θα έχει δίπλα του θηλυκία. Παρέα θέλω να έχει.
 
Σωστά όλα που λες. Τα διάβασα και δεν έχω πρόβλημα για την καραντίνα κτλ. Η ερώτηση μου σε όλα αυτά είναι αν μετά την καραντίνα μπορώ να τους έχω δίπλα δίπλα. Δεν με νοιάζει αν θα κελαηδάει ο μικρος επειδή θα έχει δίπλα του θηλύκια. Παρέα θέλω να έχει.

Σε αυτό είπα ότι δεν θα σου απαντήσω... 😛
(εγώ τα έχω να βλέπονται ~ άμα απομακρύνω κάποιο αμέσως κελαηδάνε όλα. (3 έχω ~ 1Α 2 Θ).
Δεν μπορώ στεναχωριέμαι... μπορεί να πάρω ένα μαζί μου, σε άλλο χώρο, για λίγο, για συντροφιά... αλλά θα είναι τα άλλα μαζί.. 🙄
 
Σε αυτό είπα ότι δεν θα σου απαντήσω... 😛
(εγώ τα έχω να βλέπονται ~ άμα απομακρύνω κάποιο αμέσως κελαηδάνε όλα. (3 έχω ~ 1Α 2 Θ).
Δεν μπορώ στεναχωριέμαι... μπορεί να πάρω ένα μαζί μου, σε άλλο χώρο, για λίγο, για συντροφιά... αλλά θα είναι τα άλλα μαζί.. 🙄

Άρα την ίδια σκέψη κάνουμε:)
 
Ανακεφαλαιώνουμε λοιπόν...
Επιλέγεις χώρια τα πουλιά. Για τραγούδι...
Ή δίπλα δίπλα. Για τη συναισθηματική ισορροπία... (πουλιών και ανθρώπων).
Σωστά κατάλαβα;
 
Από ευγένεια ρώτησα... 😀.
Να μας ενημερώσεις (και με φωτογραφίες) για την "κατάσταση"

Το κατάλαβα ότι ρώτησες από ευγένεια. Άλλα για ποια κατάσταση λες; Αυτό δεν το κατάλαβα, για τα πόδια λες;
 
Αυτό δεν το κατάλαβα, για τα πόδια λες;
Όχι... Μιλάω για το πως θα έχεις τοποθετήσει τα πουλιά...
Για τα πόδια διάβασα πως το "ανέλαβες" οπότε δε χρειάζεται τίποτε περισσότερο.
 
Μόλις πάρω την κ.Mickey (Minnie) θα σας ενημερώσω. Μια ερώτηση μόνο. Μπορώ να καταλάβω πόσο χρόνον είναι ο Μickey?
 
Back
Top