Γενικά Ο Dewey είναι ένα ευτυχές lorikeet

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εδώ είναι μερικές φωτογραφίες του Dewey. Δείτε πώς γυρίζει το κεφάλι ανάποδα. Όταν χαϊδεύω το κεφάλι του, αυτός το μετακινεί. Μερικές φορές αυτό γυρίζει ανάποδα.
 

Συνημμένα

  • IMG_1959.webp
    IMG_1959.webp
    22,1 KB · Προβολές: 80
  • IMG_1960.webp
    IMG_1960.webp
    14,4 KB · Προβολές: 59
  • IMG_1961.webp
    IMG_1961.webp
    19,6 KB · Προβολές: 74
  • IMG_1962.webp
    IMG_1962.webp
    15,7 KB · Προβολές: 65
  • IMG_1963.webp
    IMG_1963.webp
    13,8 KB · Προβολές: 75
αν δεν κάνω λάθος κάποια στιγμή είπε "say..."και μετά κάτι άλλο αλλα δε μπορεσα να καταλάβω τι
πανέξυπνος παπαγαλος
 
Ναι, αυτό είναι σωστό... λέει, επίσης, "Hey" και "bebé" Η ισπανική λέξη για το μωρό. Λέει μερικά άλλα λόγια στα ισπανικά επίσης. Λέει πάντα "Hey!" όταν βλέπει εμένα ή όταν θα τον δώσει τα αγαπημένα του τρόφιμα. :D
 
Χαίρομαι που ηρέμησε και δεν σε φοβάται απόδειξη τα χάδια του.:)

Κι εμένα! Θέλει να καθίσει μαζί μου συνεχώς. Τις προάλλες πήγα στην laundry room να λάβει τα ρούχα από το στεγνωτήριο. Πέταξε εκεί ψάχνει για μένα :D
 
Κι εμένα! Θέλει να καθίσει μαζί μου συνεχώς. Τις προάλλες πήγα στην laundry room να λάβει τα ρούχα από το στεγνωτήριο. Πέταξε εκεί ψάχνει για μένα :D
Αυτό είναι πολύ καλό Jamie σημαίνει ότι όλα είναι καλά.
 
Ευτυχώς Jamie που δείχνει να έχει ξεπεράσει τον φόβο του και να σ' αγαπάει πολύ! Ευχαριστιέται τα χάδια σου και είναι πάλι ήρεμος. Μπράβο!
 
Ευχαριστώ όλους... Ναι, νομίζω ότι η Dewey έχει επανέλθει στο κανονικό. Απλώς πρέπει να μην θυμηθείτε να φορούν καπέλο στο σπίτι, εάν μπορεί να με δει. :D
 
Back
Top