Πανελλήνιος Ομοσπονδιακός Διαγωνισμός Πτηνών Συντροφιάς 2007 ΠΟΟ - ΑΛΟΠ

παντως ηταν πολυ ωραια εκθεση μακη και προλαβα και πηρα κατι καλα πουλια και ειχα και την ευκαιρια να μιλησω με πολλους καλους εκτροφεις και φιλους
 
Σας ευχαριστούμε πολύ κ. Μάκη για τις όμορφες φωτογραφιες! Φαντάζομαι την χαρά σας να είσαστε ανάμεσα σε τόσα πουλάκια! Αντε και του χρόνου!
 
Ego ekana mono fotografies apo tis kategories F & G, Sorry ala kapou prepei na apofaseis ti fotografies na kaneis

Edo einai ta apotelesmata se aftes tis kategories

kiklos.info/Ausst-ALOP07.html


Alexandros
 
Edo einai ta apotelesmata se aftes tis kategories
Μόλις ετοιμαζόμουν να ρωτήσω Αλέξανδρε για τις συγκεκριμένες κατηγορίες. Tnx...

Συγχαρητήρια στους νικητές αλλά και σε όλους τους συμμετέχοντες
 
Exo edo akoma dio fotografies, pou ekana giati o anthropos pou exei afto to pouli einai kalo filos.

me 92 Pontus, 1o tis kategorias kitrino mosaiko, tou Kalogeropoulos Ioannis, Leros



Alexandros
 

Συνημμένα

  • Alop07-Kaloger-01.webp
    Alop07-Kaloger-01.webp
    10,2 KB · Προβολές: 143
  • Alop07-Kaloger-02.webp
    Alop07-Kaloger-02.webp
    12,1 KB · Προβολές: 114
ακομα μερικες φωτογραφιες απο την εκθεση του ΑΛΟΠ

ΥΓ. Οι φωτογραφιες ειναι τραβιγμενες απο τον εκτρωφεα και φωτογραφο Σπυρο Νασσοπουλο που ειχα την χαρα να των γνωρισω και απο κοντα
 

Συνημμένα

  • IMG_3483.webp
    IMG_3483.webp
    29,5 KB · Προβολές: 135
  • IMG_3476.webp
    IMG_3476.webp
    27,4 KB · Προβολές: 137
  • IMG_3473.webp
    IMG_3473.webp
    22,9 KB · Προβολές: 115
  • IMG_3469.webp
    IMG_3469.webp
    25,4 KB · Προβολές: 118
  • IMG_3456.webp
    IMG_3456.webp
    30,4 KB · Προβολές: 115
  • IMG_3384.webp
    IMG_3384.webp
    52,9 KB · Προβολές: 114
  • IMG_3408.webp
    IMG_3408.webp
    19,8 KB · Προβολές: 151
  • IMG_3386.webp
    IMG_3386.webp
    39 KB · Προβολές: 108
  • IMG_3415.webp
    IMG_3415.webp
    42,3 KB · Προβολές: 152
  • IMG_3419.webp
    IMG_3419.webp
    30,2 KB · Προβολές: 147
-Αντε καλή αναπαραγωγή. (απο κοντά δεν σου ευχήθηκα).
 
Συγχαρητήρια και από μένα σε όλους τους συμμετέχοντες και στους βραβευθέντες!

Να σας ζήσουν τα πουλάκια σας και να χαρείτε! Ευχομαι η καινούρια χρονιά να είναι πλούσια σε αναπαραγωγή αλλά και σε συναισθήματα ψυχικής ηρεμιας και ευεξίας χάρη στα φιλαρακια μας!

Δαμιανέ τελικά κατάφερες να επισκεφτείς την έκθεση, ή ξαναχάθηκες στους δρόμους την μακρινής Ουγκάντα;😛 Περιμένω τις εντυπώσεις σου!
 
Την επόμενη μέρα, η οποία ήταν και η τελευταία της έκθεσης, ήμουν εκτός Αθηνών σε επαγγελματικό ταξίδι. Πήγα στη χιονισμένη Κατερίνη.
Έτσι έχασα την πολυαναμενόμενη έκθεση, η οποία μάλιστα θα ήταν η πρώτη μου...
και επίσης έχασα την ευκαιρία, εκτός από τα πουλάκια να δω και τους φίλους του φόρουμ...

Πραγματική απογοήτευση, διότι αναχώρησα στην ώρα μου, αφού είχα προγραμματίσει το Σάββατο, ώστε να πάω στην έκθεση το απόγευμα.
 
Να χαιρετήσω και εγώ την παρέα μας με την σειρά μου και να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλους αυτούς που εργάστηκαν για την έκθεση του ΑΛΟΠ η οποία ήταν σαφώς καλύτερη από περσινή.

Η χαρά όλων είναι δεδομένη όταν αποκτάς κάποια ανταμοιβή για την προσπάθεια που κανείς αλλά η χαρά όσων συμμετέχουν για πρώτη φορά σε έκθεση και με καλά αποτελέσματα είναι νομίζω ιδιαίτερη .
Μια τέτοια χαρά μου χάρισε και εμένα ένα από τα δυο πουλάκια που έστειλα φέτος στην έκθεση μας.

Γι΄ αυτό να ευχαριστήσω από καρδιάς τα παιδιά που συντέλεσαν στο τέλειο αποτέλεσμα της εκθεσης.

Να ευχαριστήσω ακόμα τόσο τον Αλέξανδρο οσο και τον Γιαννης Αρμενοπουλο που έβγαλαν και καμιά φωτογραφία γιατί εγώ δεν κατάφερα να βγάλω μια με το φλώρι μου και με την απονομή.

Άντε και του χρόνου παιδιά… τώρα που πήραμε θάρρος
 

Συνημμένα

  • Alop07-G204-1-01.webp
    Alop07-G204-1-01.webp
    12,2 KB · Προβολές: 117
Na rotiso ta pedia tou allop , pou ine ta apotelesmata tou diagonismou sas? o silogos den tha ta anebasi sto site? krifa mistika?
 
Back
Top