Γενικά Παπαγάλοι το καλοκαίρι, να βάλω σίτες;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eirinimar
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Συγνωμη βρε παιδια αλλα μηχανισμός ηλεκτρικος σε κλουβι; αυτο βγαζει αμπερ που σημαινει οτι οτι ακουμπαει πανω καιγεται η τσουρουφλιεται, επισης με το φως που εκπεμπει το οποιο ειναι ζωηρο γινεται αντικειμενο ενδιαφεροντος για τα περιεργα πλασματακια μας! Οποτε ΟΧΙ με τιποτα! Να μην συνεχισω για τα 220 βολτ που κρυβονται μεσα του και για το τραγανο πεντανοστιμο πλαστικο!
Απο εξω και σε απόσταση κατι μεγαλυτερο κ ισχυροτερο κ μονο οταν ειναι στο κλουβι το πουλακι
[automerge]1557486176[/automerge]

Υπαρχουν σιτες και σιτες! Αν μιλαμε για σιτες που ειναι στα συρομενα η στα ανοιγματα αυτα ειναι απο μεσινετζα που σκαρφαλωνουν οι γατες και αντεχουν! Επισης εχουν βγει νεες με ειδικοτητα στα ζωα, μεγάλης αντοχής δηλαδη! Μιλαω για προιοντα επωνυμα εταιριων κ σε καμμια περιπτωση απο τηλεμαρκετινγκ κλπ
Δε το ξέρω το υλικό που αναφέρατε αλλά θα το ψάξω αμέσως! 🙂️ Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 
αλλα μηχανισμός ηλεκτρικος σε κλουβι;
Εννοείται όχι στο κλουβί που μένει το πουλάκι... Σε άλλο κλουβί για να μη το προσεγγίζει όταν είναι έξω :)
 
Εννοείται όχι στο κλουβί που μένει το πουλάκι... Σε άλλο κλουβί για να μη το προσεγγίζει όταν είναι έξω :)
Ειπες μεσα σε κλουβακι κ με μπερδεψες, μεγαλο θες να κανεις δουλεια, παντως 3 που εχω βαλει στον πατερα μου καιγονται ευκολα οι λαμπες και χαλανε οι μετασχηματιστες που εχουν μεσα λογω κινεζικης κατασκευης
Τεράστια προσοχή με τις πόρτες παιδιά. Καλύτερα στο κλουβί και ίσως λίγο στεναχωρημένο, παρά να βολοδέρνει στην πόλη μόνο του. Τις σίτες δε θα τις εμπιστευόμουν με κλειστά μάτια.

Πήρα κάτ αντίστοιχο που θα το βάλω μέσα σε κλουβάκι...
View attachment 63036
 
Ειπες μεσα σε κλουβακι κ με μπερδεψες, μεγαλο θες να κανεις δουλεια, παντως 3 που εχω βαλει στον πατερα μου καιγονται ευκολα οι λαμπες και χαλανε οι μετασχηματιστες που εχουν μεσα λογω κινεζικης κατασκευης
Φέτος το αγόρασα. Όταν το χρησιμοποιήσω θα πω εντυπώσεις. Ελπίζω να κάνει δουλειά.
 
Φέτος το αγόρασα. Όταν το χρησιμοποιήσω θα πω εντυπώσεις. Ελπίζω να κάνει δουλειά.
θα κανει μην ανυσηχεις, Αρτεμιδα μενω μεσα στα κουνουπια
 
Παιδιά, εγώ επειδή σιτες δεν πρόκειται να βάλω μια και δεν σκοπεύω να μείνω πολύ, σκέφτηκα να φτιάξω κουνουπιερες. Το πρόβλημα μου είναι τα κουνούπια. Τα πουλιά όταν είναι έξω, τα παράθυρα θα είναι κλειστά.
Δεν θέλω το τούλι να ακουμπάει στο κλουβί για να μην έχουμε κανενα ατύχημα. Αν έχει φτιάξει κάποιος ας ανεβάσει καμιά φωτογραφία να πάρουμε καμιά ιδέα 🙂
 
Back
Top