Γενικά Παπαγαλακι Lovebird, τα βασικα που πρεπει να γνωριζω

Alexandros K

PB New Member
Εγγραφή
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
310
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπερα στην ομαδα. Χθες μετα την απωλεια που ειχα απο το καναρινι μου θελησα να παρω ενα Lovebird μιας και θελω εναν μεσαιο μεγεθους παπαγαλο για συντροφια και δεν ξερω πολλα γι αυτο αλλα θελω να ενημερωθω πριν αγορασω. Τα φωτα σου @maria p .
 
Το αρθρο για τα lovebirds το εχεις διαβασει;

Υπαρχουν πολλες πηγες που μπορεις να ενημερωθεις και αν εχεις συγκεκριμενη απορια να την εκφρασεις... ετσι γενικα δεν ξερω τι ακριβως θα ηθελες να μαθεις.
 
Ξεκίνα διάβασμα Αλέξανδρε! Ξεκοκκάλισε όλα τα θέματα του φόρουμ περί Lovebirds!
 
Τι έγινε Αλέξανδρε; Αγόρασες τελικά πουλάκι που σκεφτόσουν;
 
Τι έγινε Αλέξανδρε; Αγόρασες τελικά πουλάκι που σκεφτόσουν;

Μαρια εχει γινει αυτο που δεν ηθελα. Ο κουνιαδος του πατερα μου ειχε βγαλει καναρινια το καλοκαιρι και θελει να μου δωσει ενα, ο ξαδερφος της μαμας μου πηρε φετος τα Χριστουγεννα ζευγαρι Λουγαρα απο το Βελγιο και του βγαλανε και θελει να μου δωσει και κεινος, ο πατερας μου μου λεει κανε οτι νομιζεις και η μανα μου το ιδιο. Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα δυο η το λουγαρο η το καναρινι γιατι και αυξηθηκαν οι δραστηριοτητες μου και αν παρω παπαγαλο θα εχω προβληματα με τις ωρες. Τωρα θα δουμε θα βαλουμε τις προτασεις στο τραπεζι και θα αποφασισουμε.😕
 
Ό,τι αποφασίσεις καλώς καμωμένο και να το χαίρεσαι!
 
Ό,τι αποφασίσεις καλώς καμωμένο και να το χαίρεσαι!

Φχαριστω Μαρια αλλα τι θα κανω τι θα κανω που ολο ανακαλυπτω και ολο και ποιο ομορφα πουλακια και θελω να τα εχω αλλα δυστηχως πρεπει να χω μονο ενα
 
Back
Top