Γενικά Παραγγελια αυγων cockatoo

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης EFTHIMIS
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.
ε βέβαια.. Τέλος.. όποτε τα βρίσκουμε σκούρα μας φταίει η ειρωνεία. Έχεις να πεις κανενα επιχειρημα της προκοπής; τι να πείς; λες και έχεις δει ποτέ black palm από κοντά
 
κανε υπομονη περιμενουμε να τελειωσουν τα σκηνικα με τους αγροτες και τα παραγγελνουμε! Εγω προσωπικα παρειγγειλα 2palm και 2mollucan!

οδικως θα ερθουν απο το Καμερουν;
συγγνωμη... αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω
 
Εγω παντως παιδια το βλεπω μια χαρα φυσιολογικο να ειναι γονιμα τα αυγα γιατι μπορει να παρακολουθουν αγρια ζευγαρια και να πηγαινουν και να κατεβαζουν τα αυγα απο την φωλια. Τωρα για το μεγαλωμα λιγο δυσκολο γιατι αμα ειναι οπως τα καναρινια που αμα δεν παρουν τις πρωτες μερες τροφη μανας που να εχει τα απαραιτητα αντισωματα δεν το κοβω να ζουν ουτε για 2 μερες.
 
Εγω παντως παιδια το βλεπω μια χαρα φυσιολογικο να ειναι γονιμα τα αυγα γιατι μπορει να παρακολουθουν αγρια ζευγαρια και να πηγαινουν και να κατεβαζουν τα αυγα απο την φωλια. Τωρα για το μεγαλωμα λιγο δυσκολο γιατι αμα ειναι οπως τα καναρινια που αμα δεν παρουν τις πρωτες μερες τροφη μανας που να εχει τα απαραιτητα αντισωματα δεν το κοβω να ζουν ουτε για 2 μερες.

κ αυτο ειναι αποδεκτο; νομιμο; Σωστο; αξιο; Τι;😱
 
Ακόμη κι έτσι να είναι, δεν διαφέρει σε τίποτα από τους πουλοπιάστες... Αλλά επειδή θα πάει αλλού η κουβέντα, εγώ σταματάω εδώ...
Τί να πω, άμα μας δείξει φωτογραφίες από τους νεοσούς μετά, εγώ να ζητησω συγγνώμη!
 
δεν το επαιξα ειδικος,την γνωμη σας ηθελα αλλα μερικοι ειναι πολυ εξυπνοι σ'αυτον τον κοσμο,τι να κανουμε!
 
Μα αυτοι που ξερουν κατι παραπανω σου ειπαν τη γνωμη τους, οτι ειναι απατη... απο εκει κ περα δεν σου επιβαλει κανεις να τη δεχτεις, αλλα οταν ζηταμε τη γνωμη των αλλων ειμαστε ετοιμοι να την ακουσουμε κ να την αξιολογησουμε... Οχι να ακουσουμε αυτο που θελουμε μονο
 
Απαγορεύεται να βρίζετε ή να χρησιμοποιείτε λέξεις και φράσεις σε ύφος και τόνο που προσβάλλει τα άλλα μέλη. Απαγορεύεται επίσης η δημόσια προσωπική αντιπαράθεση μεταξύ των μελών για οποιονδήποτε λόγο. Το PetBirds δεν πρόκειται να γίνει μέσον έκφρασης εμπαθών ή άλλου είδους επιθέσεων για κανέναν.

PetBirds Forum Όροι Χρήσης - Κανόνες Λειτουργίας
 
δεν ηθελα να ακουσω αυτο που θελω! Αν προσεξεις την συζητηση απο την αρχη θα δεις ποιος ειρωνευεται και δεν λεει απλα την γνωμη του!
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top