Ασθένειες Παραλυμένο παπαγαλάκι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ryu
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δεσποινα τι εγινε τελικα; 😕 ελπιζω να καταφερε να γεννησει και να ειναι μια χαρα!
 
Poso grigora apo ti stigmi xorigisis asvestiou genane ta auga?
Elpizo ola tha pane kala Despina! Se perimenoume na mas peis kala nea!
 
Sta papagalakia, den ixa pote afto to problima, gia afto den ksero.

Stis karderines ixa dio fores to problima kai ta apotelesmata, me to asbestio kai to krio nero apo tin brisi, itane mia fora peripou 15 lepta, tin ali fora 25 lepta.


Alexandros
 
Τι εγινε τελικα; σωθηκε το πουλακι; Τωρα ειδα το μυνημα. Ελπιζω ολα να πηγαν καλα. Ενημερωσε μας!
 
μακάρι να γίνει καλά το παπαγαλάκι σου, φρίκαρα τώρα γιατί κλωσάει και το δικό μου θηλυκό αυγά και δεν ήξερα οτι μπορεί να συμβεί αυτό...☹
 
το αυγο το εκανε, αλλα ειναι αδυναμη ακομα.σημερα την πηγα στον κτηνιατρο και μου εδωσε βιταμινες και ασβεστιο σε σταγονες να της δεινω.. Ελπιζω τωρα να δυναμωσει..σας ευχαριστω ολους!
 
το αυγο το εκανε, αλλα ειναι αδυναμη ακομα.σημερα την πηγα στον κτηνιατρο και μου εδωσε βιταμινες και ασβεστιο σε σταγονες να της δεινω.. Ελπιζω τωρα να δυναμωσει..σας ευχαριστω ολους!

Πολύ καλά νέα χαίρομαι. Καλή ανάρρωση.
 
γιαυτο λενε μετα απο μια γεννα βγαλτε τελειως τη φωλια και αφηστε τα 2-3 μηνες να ξεκουραστουν και να ανακτησουν δυναμεις για να μην εχουμε τετοια συμβαν!
 
τρωει μια χαρα, αλλα δεν μπορει να σταθει ακομα καλα στα ποδια της.. Παντως ειναι πολυ καλητερα.
 
Back
Top