Γενικά Παρουσιάζω τα δικά μου καναρίνια

μερικα απο αυτα που λετε μου φαινοντε κινεζικα λογικο γιατι ειμαι ασχετος παω ξαφνικά απο το νηπιαγωγιο να παω στο πανεπιστιμιο εμ δεν γινετε και πολυ σωστα λεει ο κυριος μακης πρεπει ασχολία σε επίπεδο διαχείρησης με αυτά τα πουλάκια που έχεις για λίγα χρόνια, και μετά απο την απόκτηση εμπειριών και "λίγο διάβασμα" , να σκεφτείς ποιό σοβαρά την εκτροφή των ποικιλιών που σ' αρέσουν. Εχετε απολυτο δικιο κυριε μακη και αυτο θα κανω σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες συνβουλες σας επισης θελω αλλη μια φορα να ευχαριστησω τους δημιουργους αυτου του σαιτ και ολους τους χρηστες γιατι ειναι πολυ σημαντικη η βοηθεια και αυτα που μαθενουμε εδω μεσα
 
Ακόμα και όσοι γράφουμε πράγματα που σου φαίνονται Κινέζικα, είμαστε πολύ μακρυά απο το Πανεπιστήμιο. Εμείς, είμαστε στην είσοδο των ΤΕΙ ακόμα.😛 Ελπίζω, οτι η γνώση για τα νεότερα παιδιά που κατέχουν την τεχνολογία και το μυαλό έχει την ικανότητα να παίρνει στροφές, θα έλθει σαν ορμητικό ποτάμι και θα καλύψει τα όποια κενά αφήνει η εμπειρία και γνώση των παλαιοτέρων. Αρκεί να υπάρχει ενδιαφέρον και θέληση. (και βλέπω οτι υπάρχει)
 
Back
Top