Ασθένειες Περιστέρι δεν μπορεί να πετάξει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης uli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
αφου κανεις απολυμανσεις δεν ενημερωνεις εδω γιατι τα τελευταια 10ετη κανουν θραυση οι θανατοι απο ενδονοσοκομειακα μικροβια;
οσο για τους γιατρους δεν τους εχω καμμια υποληψη και δεν αναφερομαι σε κομπογιανιτες. και πιστεψε με τους ξερω καλα
 
Δεν συνεχίζω την κουβέντα σχετικά με το αν θα πρέπει να φοράω γάντια ή όχι. Δε ζήτησα γι΄αυτό τη γνώμη σας.

Η εταιρεία φυσικά και δεν είναι δική μου ρε παιδιά. Δε θα έβγαινα να τη διαφημίσω έτσι! Η δικιά μου απολυμαίνει μόνο ιατρεία με χλώριο με τη μέθοδο της ψυχρής εκνέφωσης.

Στον Βουκεφάλα τώρα, δεν ξέρω τι κατάρτιση και εμπειρίες έχεις για να λες μπαρούφες τους γιατρούς και τις όποιες στατιστικές σχετικά με θανάτους από ενδονοσοκομειακά μικρόβια που λες αλλά αυτό δεν παίζει... Πριν κατηγορήσουμε κάποιον θα πρέπει να έχουμε τεκμήρια (μιλάμε για σοβαρές και λεπτομερείς επιστημονικές έρευνες) και όχι θεωρίες συνομωσίας που κυκλοφορούν με το κιλό στο διαδίκτυο. Είναι πολύ διαφορετικό θέμα η υπερπλύση των χεριών και η αλόγιστη κατανάλωση αντιβιοτικών που αδυνατίζουν το ανοσοποιητικό από την όποια απαραίτητη προφύλαξη.
 
Δεν συνεχίζω την κουβέντα σχετικά με το αν θα πρέπει να φοράω γάντια ή όχι. Δε ζήτησα γι΄αυτό τη γνώμη σας.
Μα η συζήτηση ξέφυγε από αυτό και πήγε στην μεταδοτικότητα ασθενειών στον άνθρωπο. Κατά την γνώμη μου, καλά έκανες και φορούσες γάντια.
Για τα υπόλοιπα αυτού του μηνύματος συμφωνώ κι εγώ, δεν πρέπει να κάνουμε αβίαστη κριτική άλλων επαγγελματιών.
 
Back
Top