Φροντίδα Πολύ φτηνό κλουβί παπαγάλου, είναι απάτη;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Kristy74
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Oχι.. Με κάρτα.. Με προπληρωμενη κάρτα..
Το περίεργο θα είναι να φτάσει.. Το ξέρω πως δεν πρόκειται.. Αλλά επειδή και ποτέ δεν ξέρεις..🤔.. Κάπου μέσα μου.. Θα το περιμένω.. 😁


Σε τετοιες περιπτωσεις ΠΑΝΤΑ και ΜΟΝΟ μεσω PayPal Χριστινα.
 
Δεν το ηξερα.. Αν και δεν πιστεύω να υπάρχει φόβος Αντώνη..στη συγκεκριμένη κάρτα μπαίνουν χρήματα μόνο όταν είναι να γινει κάποια αγορά.

Δεν το λεω γι αυτο το λογο Χριστινα, οταν κανεις αγορες διαδικτυακές και παει κατι στραβα απο το Paypal παιρνεις τα χρηματα σου πισω, απο καρτα απ'ευθείας ουσιαστικα αδυνατο!
 
Κάτι δεν πάει καλά φίλε, ακόμα και αν το χάριζε, θα έπρεπε να πληρώσει από την τσέπη του τα μεταφορικά, και εγώ από ebay είχα πάρει το δικό μου,

Screenshot_1.png

Αλλά ήταν 44 λίρες τα μεταφορικά.

Screenshot_2.png

Από Κίνα και σε γαϊδούρι να το φόρτωνε, θέλει και αυτό το σανό του...

Πάντως τα χρήματά σου είναι διασφαλισμένα, θα τα πάρεις πίσω, έχουν γίνει 200 παραγγελίες από ότι είδα,

Screenshot_3.png

Και το πουλάει και άλλος τώρα. Εδώ

Τι θα παραλάβεις θα το δούμε, :) Πάντως τα χρήματά σου δεν θα χαθούν το ebay πάντα βλέπει το ποτήρι μισογεμάτο για τον αγοραστή και μισοάδειο για τον πωλητή.

Screenshot_4.png
 
Αυτό σκεφτήκαμε και εμείς.. υποτίθεται πως είναι μια σοβαρή επιχείρηση το e bay.. Ο συγκεκριμένος εντομεταξη κάνει πωλήσεις καιρό τώρα απ ότι φαίνεται. Θα δείξει τι παίζεται..όπως και να έχει μιλάμε τώρα ούτε για δεκαπέντε ευρώ.. Το ίδιο κλουβί στην ίδια τιμή το έχουν άλλοι δύο τρεις οντως.. Μου κάνει εντύπωση να παίζει τόσο φανερή απάτη πάντως..
 
Ούτε φέτος πήρε το γράμμα ο Αϊ Βασίλης όμως..🙄.. Απάτη το κλουβί τελικά παιδιά.. Μας ήρθε μήνυμα από το e bay ότι η παραγγελία μας ακυρώθηκε..η αγγελία έπαψε να υπάρχει αλλά θα μας γίνει επιστροφή των χρημάτων τουλάχιστον..🙂
 
Ούτε φέτος πήρε το γράμμα ο Αϊ Βασίλης όμως..🙄.. Απάτη το κλουβί τελικά παιδιά.. Μας ήρθε μήνυμα από το e bay ότι η παραγγελία μας ακυρώθηκε..η αγγελία έπαψε να υπάρχει αλλά θα μας γίνει επιστροφή των χρημάτων τουλάχιστον..🙂
Αφού θα γίνει επιστροφή χρημάτων, δείτε το σαν ένα μικρό δώρο 🙂
 
Back
Top