Γενικά Ποτε να αγορασω θηλυκο μπατζι;

Εφόσον έχεις τον παπαγάλο σου στο Άβαταρ, παρουσίασε μας τα καναρίνια σου στην κατάλληλη Ενότητα.
 
Οχι μονοσ μου αρχισα επιδη ενας γειτονασ ειχε ενα καρδερινοκαναρο ετσι του ζητησα ενα καναρινακι ειδα ενα βιντεο στο ιντερνετ μου αρεσε και ετσι αρχισε με αποτυχιεσ αλλα και αποτυχιεσ οι γωνοισ μου δεν ανακατευτικαν καθολου

Τωρα εχω κρατισει μονο τον εναν πατερα στο σπιτι και το μπατζι την καναρα και κατι αλλα αρσενικα τα εδωσα και θα παρω αλλα σε μερικουσ μηνε κωντα στην αναπαραγωγηκη περιοδο διοτι δεν ειχα χωρο στο σπιτι

Εχει κανεισ θηλικο μπατζι ητε για πολημα ητε για χαρισμα;

Το αρσενικο ειναι αυτο στο προφιλ μου
 
Παιδιά και Φώτη ας μείνουμε στο θέμα. Έχουμε ξεφύγει!

Φώτη αφού νιώθεις πως μπορείς να τα καταφέρεις με την αναπαραγωγή, δοκίμασε το! Απλά σκέψου πως ο μικρός που τώρα είναι ήμερος, αν του πάρεις ταίρι θα αγριέψει και θα απομακρυνθεί από εσένα. Και να θυμάσαι πως δεν είναι μηχανές που κάνουν αυγά και μωρά, αλλά ζωντανοί οργανισμοί με ανάγκες και που κουράζονται όταν τα αφήνουμε να γεννάνε συνεχώς σε ακατάλληλες περιόδους.

Το φόρουμ μας είναι γεμάτο από θέματα και άρθρα για την αναπαραγωγή πτηνών, είτε είναι καναρίνια είτε παπαγαλάκια. Κάτσε διάβασε να είσαι έτοιμος όταν έρθει η ώρα της αναπαραγωγής και αν έχεις κάποια απορία ανοίγεις Νέο Θέμα στην αντίστοιχη ενότητα. Και τις φωτογραφίες με τις Παρουσιάσεις των πουλιών σου θα τις κάνεις στο Γενικά για καναρίνια για να μας παρουσιάσεις αν θες τα καναρίνια σου, και στο Γενικά για παπαγάλους αν θες να μας παρουσιάσεις το παπαγαλάκι σου. Μην χαλάμε άλλο το συγκεκριμένο θέμα σας παρακαλώ πολύ.

Εχει κανεισ θηλικο μπατζι ητε για πολημα ητε για χαρισμα;
Όσο γι αυτό ανοίγεις Νέο Θέμα εδώ.
 
Back
Top