Διατροφή Που θα βρω κεχρι σε στικ στον Πειραια;

anastasios

PB Member
Εγγραφή
18 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Πόλη
Πειραιάς
Παιδια γεια σας,ξερετε που θα βρω κεχρι σε στικ στον Πειραια;Ψαχνω αλλα δεν βρισκω!
 
Στην Γούναρη νομίζω πως έχει ενα γωνιακό κίτρινο μαγαζί Τουίτι - Τουίτου κάπως έτσι είναι το όνομα, ελπίζω να βρεις.
Αυτό που είναι σαν τσαμπί δεν λες; ή τα κανονικά τα στίκ; Νομίζω πως έχει και τα 2
 
Φιλε ευχαριστω για την ανταποκριση σου, αυτο που ειναι σαν τσαμπι ψαχνω που η συσκευασια εχει 3-4 μεσα. Εχει σιγουρα;Να παω τωρα!
 
Παιδια γεια σας,ξερετε που θα βρω κεχρι σε στικ στον Πειραια;Ψαχνω αλλα δεν βρισκω!

-Aν εννοείς αυτό, στην φωτό, είναι κεχρί Σενεγάλης και υπάρχει στην Γούναρη.
Αν εννοείς τα στίκ με το μέλι που έχουν επάνω τους κολλημένα διάφορα σπόρια, δεν έχω δει να υπάρχει σε σκέτο κεχρί.
 

Συνημμένα

  • Hirse%20gelb.webp
    Hirse%20gelb.webp
    22,6 KB · Προβολές: 732
Ναι αυτο! Μπορεις φιλε μου να μου στειλεις ΠΜ με τηλ του καταστηματος να παρω τηλ?Στη γουναρη που κοντα σε ποιο υψος;Να παω σημερα το απογευμα ειναι ανοιχτα;
 
Είναι προς το λιμάνι. Τίποτε άλλο δεν έχω να σε βοηθήσω.
 
Στην αρχή της Γούναρη ειναι αυτο που λέω εγώ, το μαγαζι που αναφέρει ο Μάκης ειναι ακριβώς απέναντι απο την στάση των λεωφορείων στην Γούναρη πάντα :)
Ανοικτά θα είναι, μόνο Δευτέρα και Τρίτη είναι και τα 2 μέχρι τις 4:00
 
Αναστάσιε τα παιδιά σου είπαν για την Γούναρη, στη Γούναρη υπάρχουν από ότι ξέρω 3 πετ σοπ 1) Ο ΛΕΡΙΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 41 ΤΗΛ.2104113311
2) ΑΦΟΙ ΜΕΓΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 25 ΤΗΛ 2104178195
3) ΣΑΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 21-23 ΤΗΛ 2104171221
Πριν πάς πάρε ένα τηλέφωνο για να είσαι σίγουρος ότι έχουν αυτό που ζητάς.
 
Back
Top