Φροντίδα Που μπορώ να βρω κλουβιά Voltrega στην Ελλάδα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης YannisC
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημέρα σε όλους!
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κλουβιά Voltrega στην Ελλάδα;
Επειδή το έψαξα πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, συνοπτικά έχω να πω τα εξής:
Τα κλουβιά τα φέρνουν κάποιοι εισαγωγείς (εγώ βρήκα τις εταιρίες petvision (Θεσσαλονίκη) και agrovet (Κρήτη), δεν ξέρω αν υπάρχουν κι άλλες), και από εκεί τα προμηθεύονται τα περισσότερα pet shop. Εγώ είχα ψάξει από την επίσημη ιστοσελίδα της Voltrega τους κωδικούς που ήθελα, τηλεφώνησα και στις δύο αυτές εταιρίες και τους ζήτησα, και δεν υπήρχαν. Το pet vision είχε κάποια, το 611 ας πούμε, δεν ξέρω τι σε ενδιαφέρει. Εγώ πήρα κατευθείαν στις εταιρίες εισαγωγής για να κερδίσω χρόνο, με σκοπό αν τα βρω, να ζητήσω από το pet shop να μου τα φέρει (γιατί οι εταιρίες που προανέφερα πουλάνε μόνο χονδρική). Δεν υπήρχαν όμως αυτά που ήθελα και μου είπαν ότι λόγω της κατάστασης με τον κορονοϊό και το ότι είχαν κλείσει στην Ισπανία (που είναι η έδρα της voltrega) τα εργαστάσια, δεν ξέρουν πότε θα ξαναφέρουν. Αν είσαι τυχερός και έχει μείνει κάποιο σε κάποιο από τα (λίγα) online pet shops που έχουν τη συγκεκριμένη μάρκα, αλλιώς αν αυτό που θες είναι από τους κωδικούς που έχουν ακόμα σε στοκ οι προμηθευτές.
 
Back
Top