Γενικά Που μπορώ να κάνω επινικέλωση κλουβιών;

Nikolas8556

PB New Member
Εγγραφή
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Καλησπερα σε ολους τους φιλους!Μηπως γνωριζει καποιος που μπορω να κανω επινικελωση κλουβιων?Μετα απο περιπου 12 χρονια χρειαζονται φρεσκαρισμα!Θα προτιμηθει καποιος απο αθηνα εαν υπαρχει.Ευχαριστω!
 
Καλησπερα σε ολους τους φιλους!Μηπως γνωριζει καποιος που μπορω να κανω επινικελωση κλουβιων?Μετα απο περιπου 12 χρονια χρειαζονται φρεσκαρισμα!Θα προτιμηθει καποιος απο αθηνα εαν υπαρχει.Ευχαριστω!
Kαλησπερα.Αν βρεις καποιον να ασχολειται και να κανει σωστη προεργασια και σωστη χρηση υλικων για πουλια μαλλον θα σου βγει πιο ακριβο απο το να παρεις καινουρια. Αισθηση μου βεβαια. επισης αν αγορασεις θα σου ερθουν στην πορτα σου. ενω για επινικελωση θα πρεπει να τα πας και να τα παραλαβεις απο εκει το πιθανοτερο.

https://samaras-chromium.gr/?page_id=6&lang=en βιαστικο google search
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Kαλησπερα.Αν βρεις καποιον να ασχολειται και να κανει σωστη προεργασια και σωστη χρηση υλικων για πουλια μαλλον θα σου βγει πιο ακριβο απο το να παρεις καινουρια. Αισθηση μου βεβαια. επισης αν αγορασεις θα σου ερθουν στην πορτα σου. ενω για επινικελωση θα πρεπει να τα πας και να τα παραλαβεις απο εκει το πιθανοτερο.
Ευχαριστω πολυ!Ειναι κριμα να τα πεταξω!

Το ειδα και εγω!Δεν ξερω εαν αναλαμβανει!
 
Το ειδα και εγω!Δεν ξερω εαν αναλαμβανει!
Το είχα δει πολύ παλιότερα για ένα κλουβί ferplast των 100 περίπου ευρώ που το είχα αφήσει εκτεθειμένο από βλακεία μου...εν τέλει να μην τα πολύ λέω το πέταξα.
Ούτε χρόνο ούτε χώρο να τρίβω σκουριές σε κάγκελα κλουβιου έχω ούτε υπομονή για τόση λεπτομέρεια ούτε όρεξη να ψάχνω την κατάλληλη μπογιά /επεξεργασία που δεν θα τα στείλει αδιαβαστα και όλα αυτά με αμφίβολο αποτέλεσμα αισθητικά.

Το ειδα και εγω!Δεν ξερω εαν αναλαμβανει!
Του μίλησες?έχει και διαδικασία να του στείλεις φωτό να σου πει κόστος.
 
Τα τελευταία κλουβιά που πήρα ήταν της κλουβοτεχνικης και ο πωλητής με ενημέρωσε ότι αν χρειαστεί η εταιρεία αναλαμβάνει και επινικελωση για τα δικά της κλουβιά βέβαια.
Ίσως θα μπορούσες να επικοινωνήσεις μαζί τους μήπως και το αναλάβουν.
 
Back
Top