Ασθένειες Πρήξιμο στη κοιλιά του lovebird μου

Δεν γράφω ποτέ πριν διαβάσω όλο το θέμα όσες σελίδες και να είναι.
Ναι, το έχω καταλάβει, αλλά η παράθεση ενός μηνύματος που έγραψα όταν είχα πλήρη άγνοια για τον τύπο του παιχνιδιού ως απόδειξη ότι λέω κάτι και μετά το ξελέω ή του ότι υποστήριξα ότι το παιχνίδι που μας έστειλε προκαλεί δυστοκία δεν στέκει και οφείλω να το αναφέρω για να ξεκαθαρίσω την θέση και άποψή μου στο όλο θέμα.
[automerge]1703680901[/automerge]
Ναι, το έχω καταλάβει, αλλά η παράθεση ενός μηνύματος που έγραψα όταν είχα πλήρη άγνοια για τον τύπο του παιχνιδιού ως απόδειξη ότι λέω κάτι και μετά το ξελέω ή του ότι υποστήριξα ότι το παιχνίδι που μας έστειλε προκαλεί δυστοκία δεν στέκει και οφείλω να το αναφέρω για να ξεκαθαρίσω την θέση και άποψή μου στο όλο θέμα.
Από την άλλη βέβαια αυτή η συζήτηση δεν ευνοεί τον @stelios20vt οπότε αν συμφωνείς ας λήξουμε αυτήν την μικρή μας αντιπαράθεση εδώ.
 
Καλησπέρα χρόνια πολλά, τελικά είδε ο πτηνιατρος τον Λάρι και είπε είναι κάποιος τραυματισμός ή φλεγμονή. Του εδωσε αντιφλεγμονώδες (meloxidyl) και θα περιμένουμε 4-5 μέρες
 
Ωραία. Ευχόμαστε λοιπόν να γίνει καλά και το όλο θέμα να μη σε απασχολήσει ξανά.
Σε ποιον πτηνίατρο απευθύνθηκες; Χρειάστηκε να του πας το πουλί να το εξετάσει ή του περιέγραψες την κατάσταση και σου έδωσε το αντιφλεγμονώδες;
 
Μήπως να τηλεφωνούσατε στον γιατρό ή να το πηγαίνατε πάλι να σας πει τι άλλο θα πρέπει να γίνει; π.χ. αν θα συνεχίσετε με το αντιφλεγμονώδες
 
Back
Top