Ασθένειες Πρόβλημα στα ποδαράκια του καναρινιού μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης vicky1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
όσο κάνει η αντιβίωση κάνει και να πάρεις άλλο καναρίνι
"Άμα αγαπάς την δουλειά σου!"
Κάτι μου λέει ότι δεν είχε ασχοληθεί με πτηνά. Όπως κ ναχει ευτυχώς, είναι συνταξιούχος.
Βίκυ, έχε υπόψη την λίστα με τους πτηνιατρους κ καλό θα ήταν να το δει κάποιος το πουλάκι για να σου πει σίγουρα. Αν έχεις κ άλλα πουλάκια, απομάκρυνε το για να μην κολλήσουν κάτι.
 
@Tony Forpus σε ευχαριστώ πολύ !
Αύριο θα τον πάω κ στον γιατρό και θα σας γράψω να σας πω !
Πάντως νομίζω πιο πολύ τον ταλαιπωρω εγώ που τον πιάνω για να τ βάζω κρέμα παρα το πόδι του … αφού τον πιάσω κάθεται μετά 2-3 ώρες κάτω και μετά ανεβαίνει
 
Καλησπέρα παιδιά !
Τον πήγα σήμερα στον γιατρό τον κ Ακριβο και του έδεσε το ποδαράκι καθώς μου είπε ότι είναι φλεγμονή … σε μια βδομάδα θα του το λύσει ελπιζω να γίνει καλά ! 71C13BE1-1CE3-4845-B74C-656D5D5A191C.webp
 
@ianos καλημερα και χρονια πολλα , υπαρχει βελτιωση στο πουλακι ?? αν οχι θα σου προτεινα να στειλεις φωτο με το διαγνωστικο κεντρο που συνεργαζομαι , ειναι απο τα καλυτερα στην ελλαδα , να παρεις μια εγκυρη γνωμη , και εγω φουσιντιν θα ελεγα , αλλα του εχεις δωσει απο οτι διαβαζω
 
@vasilis1964 Χρόνια πολλά.
@ianos καλημερα και χρονια πολλα , υπαρχει βελτιωση στο πουλακι ??
το θέμα το άνοιξε η @vicky1 όχι ο @ianos.
Συμβαίνουν αυτά. Εγώ μια φορά από βιασύνη ευχαρίστησα τον εαυτό μου αντί το άτομο που ήθελα! 🤗
να στειλεις φωτο με το διαγνωστικο κεντρο που συνεργαζομαι , ειναι απο τα καλυτερα στην ελλαδα
Πολύ ενδιαφέρον. Σε ποιο αναφέρεσαι;
 
@MARY58 καλησπερα , με το διαγνωστικο κεντρο της κομοτηνης , χρυσουλα δραμπιδου , πληκτρολογησε το στο google ,
 
  • Ευχαριστώ
Αντιδράσεις: MARY58
Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονια με υγεία και ευτυχία σε όλους !!!
Το καναρινακι είναι μια χαρά του ξεδεσε και το πόδι ο γιατρός και τώρα είναι τέλεια !!! Σας ευχαριστώ παρα πολύ όλους !!!
 
Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονια με υγεία και ευτυχία σε όλους !!!
Το καναρινακι είναι μια χαρά του ξεδεσε και το πόδι ο γιατρός και τώρα είναι τέλεια !!! Σας ευχαριστώ παρα πολύ όλους !!!
μπραβο , να το χαιρεσαι , καλη χρονια !!!!
 
Back
Top