Διατροφή Πρόγραμμα της Comed για την πτερόρροια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gigelis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

gigelis

PB New Member
Εγγραφή
28 Νοε 2021
Μηνύματα
34
Πόλη
Κοζάνη
καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία.
Σκέφτομαι να αγοράσω κάποια προϊόντα της comed,βρήκα αυτό το εβδομαδιαίο πρόγραμμα αλλά δεν καταλαβαίνω τι δίνουμε καθημερινά,έχει κάποιος άποψη?
 

Συνημμένα

στην ιδια σελιδα πολυ πολυ χρησιμα ειναι τα παρακατω μερη

και το υπερπληρες φυλλαδιο των 125 σελιδων που παρουσιαζονται αναλυτικα το πως εφαρμοζονται τα προγραμματα τους αλλα πληροφορια και για το καθε προιον που ειναι μελος του εκαστοτε "σχηματος". Νομιζω θα βρεις ολη την πληροφορια απο την πηγη της και εχει και στοιχεια επικοινωνιας βεβαια

αυτο που αναφερει σαν μουχλα στο "ελληνικο" διαγραμμα ειναι κακη μεταφραση απο μηχανη ειναι moulting αρα σχημα για αλλαγη πτερωματος

ενα σετ σκευασματων σαν βαση και κατα περιπτωση καποιο προσθετο σκευασμα τους . ιΣως καποιος εκτροφεας εδω τα εχει χρησιμοποιησει σαν σχηματα ετσι οπως ειναι σχεδιασμενα και θα ηταν ενδιαφερουσα η αποψη του
Ευχαριστω
 
Σκέφτομαι να αγοράσω κάποια προϊόντα της comed
Προσωπικά είμαι πολύ επιφυλακτικός όσον αφορά τα προγράμματα των διάφορων εταιρειών, δεν έχουν πάντα τα αναμενόμενα αποτελέσματα.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ 1 σκεύασμα που θεωρώ ότι βοηθάει σε κάποια περίοδο παρά όλη την γκάμα προϊόντων που προτείνουν.
 
@φιλομαθης ευχαριστώ.
έψαχνα ένα πρόγραμμα για τα πουλιά για την περίοδο της ανάπαυσης ώστε να μην χάνω την μπάλα με τα τόσα προϊόντα που κυκλοφορούν,να έχω ένα σταθερό και επέλεξα αυτό της comed,στο link που έβαλες βρήκα αυτόν τον πίνακα που είναι αυτό που ήθελα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230117-193904.webp
    Screenshot_20230117-193904.webp
    51,4 KB · Προβολές: 45
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Προσωπικά είμαι πολύ επιφυλακτικός όσον αφορά τα προγράμματα των διάφορων εταιρειών, δεν έχουν πάντα τα αναμενόμενα αποτελέσματα.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ 1 σκεύασμα που θεωρώ ότι βοηθάει σε κάποια περίοδο παρά όλη την γκάμα προϊόντων που προτείνουν.
 
Back
Top