Αναπαραγωγή Πρώτες αφίξεις Μαρτίου 2018

Είναι υπέροχα και χαριτωμένα όλα τους! Καλώς ήρθαν στον κόσμο σας και αυτά! Αλλά ξεχώρισα αμέσως εκείνο με τα ανοιχτά ροζ μάτια! Σίγουρα θα γίνει πολύ όμορφο και ιδιαίτερο!
 
. Μόνο ένα της Καφέ σειράς βλέπω Σταμάτη στην τρίτη φωτό (κόκκινα μάτια)
Εδώ ειμαι λίγο τυχερός (φθάνει να κλαρωσει τωρα) γιατί το ζευγάρι ήταν ο αρσενικός φορέας καφέ και η θηλυκια λιποχρωμικη κίτρινη! Τον αρσενικό δυστυχώς τον έχασα! Τώρα στη φωτο Νο1 το ζευγάρι είναι αρσενικός φορέας καφέ Χ φαουν ! Εκεί δεν έπρεπε να δω ανοιχτόχρωμα μάτια;
 
Σταμάτη, να τα χαρείς και αυτά και τα μελλοντικά αδερφάκια τους.
Πού είναι βρε το blue και έχω βγάλει τα μάτια μου στον υπολογιστή και τίποτα δεν καταλαβαίνω;
 
Πού είναι βρε το blue και έχω βγάλει τα μάτια μου στον υπολογιστή και τίποτα δεν καταλαβαίνω;
Δεύτερη φώτο μαύρη μαυρίλα πλάκωσε! Έχω και ένα δεύτερο ζευγάρι που τώρα ξεκίνησε να κάνει αυγά θα δούμε εκεί θα το σπάσω λιγο με κιτρινο, αρσενικό κίτρινο λιποχρωμικο και μπλου θηλυκό ώστε να δω άσπρα παρδαλα ( καποια) !
 
Τώρα στη φωτο Νο1 το ζευγάρι είναι αρσενικός φορέας καφέ Χ φαουν ! Εκεί δεν έπρεπε να δω ανοιχτόχρωμα μάτια;
Oι πιθανότητες εκεί ήταν 50% φορείς,50% φάουν ή σίναμον. Τώρα σου σκάσανε όλα φορείς(τα αρσενικά-Τα θηλυκά φυσικά είναι καθαρά Πράσινα ή Μπλού). Θα είσαι ιδιαίτερα άτυχος, κν ταυτόχρονα κανένα απο τα πουλάκια, ΔΕΝ είναι Μπλού.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top