Γενικά Πτηνίατροι στη Θεσσαλονίκη

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Hecate
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Hecate

PB New Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
13
Κτηνίατρους Θεσσαλονίκη δυτικά , για πτηνα;;;
Που δεν θα μας " γδύσουν " για να δουν το καναρινι μας (ιδανικα)
 
  • Ha ha
Αντιδράσεις: kika
Εδώ είναι η λίστα με τους ιατρούς στη Θεσσαλονίκη
Δυστυχώς τιμές δε ξέρω να σου πω αλλά θα μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις.
Δες και τα σχόλια στις παρουσιάσεις, σε κάποια γράφουν τιμες
 
Σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου
Αυτή τη λίστα την έχω δει αλλά ειναι αρκετά παλιά και αναρωτιόμουν αν υπάρχουν και άλλοι ..δεν μπορεί να είναι μόνο 3 σε ολόκληρη πόλη :/ .. Ελπίζω δηλαδή
 
Η λίστα ανανεώνεται συνεχώς.
Είναι γεγονός, δυστυχώς, πως δεν υπάρχουν κτηνίατροι που να έχουν γνώσεις και να ασχολούνται με τα πτηνά. Πόσο μάλλον να είναι και πτηνίατροι.
Μη σου κάνει εντύπωση που υπάρχουν μόνο τρεις στη Θεσσαλονίκη... Υπάρχουν μέρη που δεν έχουν ούτε για δείγμα...
 
Σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου
Αυτή τη λίστα την έχω δει αλλά ειναι αρκετά παλιά και αναρωτιόμουν αν υπάρχουν και άλλοι ..δεν μπορεί να είναι μόνο 3 σε ολόκληρη πόλη :/ .. Ελπίζω δηλαδή
Χειρότερα. Από νεότερες αναρτήσεις μελών, ο κος Σαντοριναιος έκλεισε το ιατρείο του.
Έχε υπόψη σου όμως από @Antiateira την εξής χρήσιμη πληροφορία.
"Ονομάζεται Τηλέμαχος Μάντζιος και είναι Πτηνιατρος διδάκτωρ ΑΠΘ, δεν έχει όπως προείπα ιατρείο. Τα ραντεβού κανονίζονται μέσω κτηνιάτρων κέντρων."

 
Χειρότερα. Από νεότερες αναρτήσεις μελών, ο κος Σαντοριναιος έκλεισε το ιατρείο του.
Έχε υπόψη σου όμως από @Antiateira την εξής χρήσιμη πληροφορία.
"Ονομάζεται Τηλέμαχος Μάντζιος και είναι Πτηνιατρος διδάκτωρ ΑΠΘ, δεν έχει όπως προείπα ιατρείο. Τα ραντεβού κανονίζονται μέσω κτηνιάτρων κέντρων."

Άρα κλείνεις ραντεβού μέσω του Απθ? Έχω πάρει από προχθές καμία 100 φορές δεν απαντάει κανείς στην παθολογία πτηνών. :(
 
  • Sad
Αντιδράσεις: ianos
Άρα κλείνεις ραντεβού μέσω του Απθ? Έχω πάρει από προχθές καμία 100 φορές δεν απαντάει κανείς στην παθολογία πτηνών. :(
Η @Antiateira αναφέρει ότι το ραντεβού κλείστηκε μέσω κτηνιατρικού κέντρου. @Antiateira μήπως μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες επί του διαδικαστικού;
Ο πτηνιατρος είναι διδάκτωρ του ΑΠΘ. Το ΑΠΘ δεν έχει κάποια σχέση.
 
Εδώ είναι η λίστα με τους ιατρούς στη Θεσσαλονίκη
Δυστυχώς τιμές δε ξέρω να σου πω αλλά θα μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις.
Δες και τα σχόλια στις παρουσιάσεις, σε κάποια γράφουν τιμες
Η Κοκολη έφυγε απ τα Πεύκα και είναι στο κέντρο στην Κασσάνδρου , ο Σαντοριναιος πήγε Αθήνα κ υπάρχει και ο Μουστακίδης στη καλαμαρια
 
Από το κτηνιατρικο κέντρο της Καλαμαριάς με εξυπηρέτησαν και μου βρήκαν τον πτηνιατρο. Το τηλέφωνο του
κέντρου είναι: 2312314267.
Ο συγκεκριμένος πτηνίατρος δεν έχει κινητό τηλέφωνο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top