Αναπαραγωγή Πυρωμενη καναρα 3 μηνες δεν κανει φωλια

Ασβεστιο ειχε με ολες του τις μορφες ακομη και σε υδαολτοδιαλυτο γτ σκεφτηκα κ αυτη την εκδοχη αν κ δ της λειπει. Οσο για το νημα παιζει κ το σκορπαει. Της εχω και εσωτερικη και εξωτερικη φωλια...
τσοχα εβαλες;οι δικες μου και οι δυο με σκετο νημα δεν μπορουσαν να κανουν φωλια, μολις εβαλα τσοχα σε μιση ωρα μεσα την εφτιαξαν!
 
Αν έχεις αποκλείσει το πρόβλημα υγείας άσε το πουλάκι ήσυχο και όλα θα κυλήσουν όπως πρέπει.
 
στους ποσους μηνες θα πανε ολα καλα; το 2016 ειναι καλα; χα χα χα δεν ειναι ολα να τα αφηνουμε στη τυχη τους γτ τα πουλια ειναι στα δικα μας χερια εμεις πρεπει να βρουμε την λυση...
 
Δυστυχώς αν είναι πρόβλημα ορμονικής φύσης, η διάγνωση στην χώρα μας μοιάζει σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Εδώ απλές ασθένειες δυσκολευόμαστε να διαγνώσουμε. Έχεις κι εσύ τα δίκια σου, πάντως εγώ έχω θηλυκό παπαγαλάκι που πέντε χρόνια δεν έχει κάνει ούτε ένα αυγό (και είναι σίγουρα θηλυκό γιατί είναι διμορφικά), δεν ξέρω όμως το γιατί 😕
 
Είναι πάνω από πέντε και δεν έχει κάνει ούτε ένα αυγό. Μπορούν να γεννήσουν σ' αυτή την ηλικία αλλά πρώτη φορά; Επίσης ποτέ δεν έδειξε ενδιαφέρον για κάποιο αρσενικό. Είναι "ορκισμένη γεροντοκόρη" :)
 
Είναι πάνω από πέντε και δεν έχει κάνει ούτε ένα αυγό. Μπορούν να γεννήσουν σ' αυτή την ηλικία αλλά πρώτη φορά; Επίσης ποτέ δεν έδειξε ενδιαφέρον για κάποιο αρσενικό. Είναι "ορκισμένη γεροντοκόρη" :)
Έχει άποψη και την επιβάλει... Δείχνει χαρακτήρα.
 
Είναι πάνω από πέντε και δεν έχει κάνει ούτε ένα αυγό. Μπορούν να γεννήσουν σ' αυτή την ηλικία αλλά πρώτη φορά; Επίσης ποτέ δεν έδειξε ενδιαφέρον για κάποιο αρσενικό. Είναι "ορκισμένη γεροντοκόρη" :)
Μπορεί να είναι γκεϊ...
 
Back
Top