Φροντίδα Πως να βγάλω έξω από το κλουβί τον παπαγάλο;

Δεν έχω βίντεο ότι μου είπε αυτός που μου το έδωσε. Δεν ξέρω μπορεί να μην ισχύει και τίποτε αλλά και πάλι φοβαμε να το ρισκάρω. Και όταν εννοώ ότι δεν έχει καλή ισορροπία Θέλω να πω ότι δεν εφαρμόζει Καλά το πόδι του πάνω στο δάχτυλο μου με αποτέλεσμα να γλιστράει
 
ο παπαγαλος σου, οταν πιανεται στις πατηθρες, οταν σκαρφαλωνη στα καγκελα, τα δαχτηλα του ποδιου του αγκαλιαζουν την πατηθρα. απο την αλλη οταν δεν γνωριζουν τον χορο, η ειναι στις πρωτες πτησεις τους αυτο σημβενη, αλλα ο κυριος που το πειρες σου ειπε οτι πεταγε. απλα προσπαθω να καταλαβω. Ποσες φορες εαν πεταγε να κοπανησε στο ταβανι, καποια στιγμη θα το καταλαβενε οτι σντουπ. Οσο για το χαρνες οκ αλλα μεσα στο σπιτι δεν βρισκω τον λογο. απλα μην βιαζεσαι. και το χαρνες θελει το χρονο προσαρμογης και γνωριμιας.
 
Ναι μια χαρά είναι στις πατιθρες απλά μια φορά που είχε ανέβει στην παλάμη μου τα πόδια του ήταν μπουνιά και όχι κανονικά και μετά που λίγο κουνησα το χέρι μου τα έκανε πάλι καλά
 
Σας παρακαλώ να σταματήσουν τα εκτός θέματος μηνύματα. Δεν είστε υποχρεωμένοι να απαντάτε σε θέματα που δεν είναι του ενδιαφέροντός σας και μάλιστα ειρωνικά.
Ανέστη θεωρώ ότι όλοι ξεκίνησαν με καλή πρόθεση και συνεχίζουν κάποιες συμβουλές δεν έχουν αντίκρισμα όπωςστο θέμα για το "τσιμπούρι"που ρωτούσε το συγκεκριμένο μέλος τι είναι κ ζητούσε βοήθεια ωστόσο στη συνέχεια έκανε πράγματα από το μυαλό του υποτίθεται ότι το ίδιο πρόβλημα είχε παλιότερα ένα άλλο πουλάκι και το αντιμετώπιζε το τωρινό πουλάκι σαν το παλιό , ακομη δίνονται συμβουλές για οτιδήποτε ρωτά και όλοι βλέπω απαντούν.ως ένα σημείο που θα δείξει ότι ακούει. Αφού για αυτό το που ρωτάει, ακόμα και η ειρωνία περνά απαραίτητη. Γίνεται σαν ένα "ταρακουνημα" αλλά και πάλι χωρίς αποτέλεσμα. Το σχόλιο μου είναι καθαρά άποψη μου και ζητώ συγνώμη από το φόρουμ αν θεωρείτε ότι ειρωνεύτηκα χωρίς λόγο.
 
Ανέστη θεωρώ ότι όλοι ξεκίνησαν με καλή πρόθεση και συνεχίζουν κάποιες συμβουλές δεν έχουν αντίκρισμα όπωςστο θέμα για το "τσιμπούρι"που ρωτούσε το συγκεκριμένο μέλος τι είναι κ ζητούσε βοήθεια ωστόσο στη συνέχεια έκανε πράγματα από το μυαλό του υποτίθεται ότι το ίδιο πρόβλημα είχε παλιότερα ένα άλλο πουλάκι και το αντιμετώπιζε το τωρινό πουλάκι σαν το παλιό , ακομη δίνονται συμβουλές για οτιδήποτε ρωτά και όλοι βλέπω απαντούν.ως ένα σημείο που θα δείξει ότι ακούει. Αφού για αυτό το που ρωτάει, ακόμα και η ειρωνία περνά απαραίτητη. Γίνεται σαν ένα "ταρακουνημα" αλλά και πάλι χωρίς αποτέλεσμα. Το σχόλιο μου είναι καθαρά άποψη μου και ζητώ συγνώμη από το φόρουμ αν θεωρείτε ότι ειρωνεύτηκα χωρίς λόγο.

Δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που να υποχρεώνει κανέναν να απαντάει σε ότι τον ρωτάνε οι υπόλοιποι. Αν τα μέλη που απαντούν και θεωρούν ότι βοηθούν τον θεματοθέτη προσβάλλονται απο το "γράψιμο" που τους επιστρέφει μπορούν απλά να αγνοήσουν το μέλος και τα περαιτέρω ερωτήματά του. Αυτό να είναι παρακαλώ το τελευταίο οφ τόπικ μήνυμα στο θέμα. Για ότι άλλο εκτός θέματος έχουμε τα προφίλ και τα ΠΜ να το συζητήσουμε.
 
Back
Top