Φροντίδα Πως τα περνάμε στην εξοχή

Διαβαζοντας τον τιτλο.. Ειπα και εγω ο Γιωργος πηγε με τα πουλια του διακοπες και θα μας περιγραψει πως περναει...ή αφησε τιποτα πουλακια ελευθερα και θα μας πει τις παρατηρησεις του.Αλλα εξοχη με πλεγμα;Κατι σε.. Αγροτικες φυλακες μου κανει!
Φιλη Σοφια στις διακοπες μου περνω μονο ενα πουλι μαζι μου και αν σου περιγραψω πως τα περναω θα μας διωξουν απο το forum :D Αν ειναι ετσι οι αγροτικες φυλακες πες μου τι να κανω για να βρεθω και 'γω με το χαρεμι, οπως οι μαγκες που εχω στην κλουβα.
 
Αψογος, Γιωργο αστους να λενε. Οσο για τις διακοπες. Γινεται και με δυο πουλακια. Βαλια Καλντα Χριστουγεννα- Πρωτοχρονια 2007(η πληροφορια οτι την εβγαλα ανημερα χριστ. στην κουζινα του ξενοδοχειου για τιμωρια φτιαχνοντας μπουγιουρντι για τους υπολοιπους περιεχει ανακριβιες)🙄
 
😕θέλω πληροφορίες για τις διακοπές του του Γιώργου μαζί με το καναρίνι του πιστεύω να μην είμαι η μόνη περίεργη έτσι δεν είναι;
 
😕θέλω πληροφορίες για τις διακοπές του του Γιώργου μαζί με το καναρίνι του πιστεύω να μην είμαι η μόνη περίεργη έτσι δεν είναι;
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΜΟΡΦΑ 😱 ( παντως πηρα καινουρια ψηφιακη 🙄 )
 
Πολυ καλη δουλεια πραβο γιωργο... Θα ηθελα πολυ να το δω και απο κοντα
Φιλε μου εγω λογω δουλειας θα τυχει να ' ρθω προς τα μερη σου ( λιγο πιο κατω) 10-15 φορες το χρονο, δεν ξερω αν εσυ μπορεις να ερθεις προς τα ' δω . Οπως και να 'χει εγω θετω σε ισχυ ανοιχτη προσκληση για οποιο μελος του forum επιθυμει να ερθει στα μερη μου.
 
Φιλε μου εγω λογω δουλειας θα τυχει να ' ρθω προς τα μερη σου ( λιγο πιο κατω) 10-15 φορες το χρονο, δεν ξερω αν εσυ μπορεις να ερθεις προς τα ' δω . Οπως και να 'χει εγω θετω σε ισχυ ανοιχτη προσκληση για οποιο μελος του forum επιθυμει να ερθει στα μερη μου.

Φιλε Γιωργο ευχαριστω για την προσκληση αν περασω καμια φορα θα περασω, αυτο ισχυ και για σενα αφου περνας απο εδω ειναι ευκολο ειμαι επανω στο δρομο και για οποιο αλλο μελος επιθυμει και περαση απο εδω...
εχω βενζιναδικο επανω στο δρομο πριν την γεφιρα της Ν. Ποτιδαιας
ειμαι πολες ωρες εκει και θα χαρω να σας γνωρισω απο κοντα
 
Back
Top