Ασθένειες Σταφυλόκοκκος από πεσμένο ανοσοποιητικό σε παπαγαλάκι μπάτζι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Dinita
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Συγνώμη βρε Σταυρούλα αλλά δεν θυμάμαι πόσο καιρό τον έχεις, τώρα είδα ότι γεννήθηκε σε εσάς. Υπάρχουν τόσα και τόσα post που μου είναι αδύνατον να θυμηθώ τι έχει ο καθένας και πόσο καιρό το έχει.
 
Θέλω να σας επισυνάψω τα ακριβή στοιχεία της φαρμακαποθήκης που σας είχα αναφέρει πριν μερικές εβδομάδες. Πιθανόν να τα ξέρετε οι πιο πεπειραμένοι, αλλά είναι χρήσιμα για τους πιο νέους στην φροντίδα ζώων γενικά.
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
Μαδεμοχωρίτης Ιωάννης
Κτηνίατρος
Εμβόλια, φάρμακα, τροφές, ειδικές δίαιτες, διατροφικά συμπληρώμαμτα, βιταμίνες, αξεσουάρ, κλουβιά για μικρά ζώα και πτηνά.
28ης Οκτωβρίου 1 και Μεσογείων 368 Αγία Παρασκευή
210 6390496, 6002952
email <email removed>
Πρωί 9 με 15 κάθε μέρα
Απόγευμα 17.30 - 20.30 Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή
Κάνουν διανομή κατ' οίκον για παραγγελίες από 100 ευρώ και πάνω.
Βασικά είναι φαρμακείο αλλά εμπορεύονται όλα τα άλλα προϊόντα που αναφέρονται πιο πάνω. Δυστυχώς δεν έχουν ομοιοπαθητικά φάρμακα.
Προσωπική παρατήρηση: Είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί.
 
Σταυρουλα σε ενα πουλι που το ειχες οπως λες απο αυγο και θυμαται εσενα περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο, ζωο η ανθρωπο και τη στιγμη που δεν του εχεις φερθει με τροπο τετοιο ωστε να προκαλεσεις το φοβο του, τοτε δεν πιστευω οτι μπορει να πλησιαζεις το κλουβι του και να τρεμει απο το φοβο του.
 
Θέλω να σας επισυνάψω τα ακριβή στοιχεία της φαρμακαποθήκης που σας είχα αναφέρει πριν μερικές εβδομάδες. Πιθανόν να τα ξέρετε οι πιο πεπειραμένοι, αλλά είναι χρήσιμα για τους πιο νέους στην φροντίδα ζώων γενικά.
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
Μαδεμοχωρίτης Ιωάννης
Κτηνίατρος
Εμβόλια, φάρμακα, τροφές, ειδικές δίαιτες, διατροφικά συμπληρώμαμτα, βιταμίνες, αξεσουάρ, κλουβιά για μικρά ζώα και πτηνά.
28ης Οκτωβρίου 1 και Μεσογείων 368 Αγία Παρασκευή
210 6390496, 6002952
email <email removed>
Πρωί 9 με 15 κάθε μέρα
Απόγευμα 17.30 - 20.30 Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή
Κάνουν διανομή κατ' οίκον για παραγγελίες από 100 ευρώ και πάνω.
Βασικά είναι φαρμακείο αλλά εμπορεύονται όλα τα άλλα προϊόντα που αναφέρονται πιο πάνω. Δυστυχώς δεν έχουν ομοιοπαθητικά φάρμακα.
Προσωπική παρατήρηση: Είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί.

Παίρνω απο εκεί ειδική τροφη υποαλλεργικη για την γατουλα μου που εχει αλλεργιες η καημενουλα. Όντως ειναι πολυ εξυπηρετικοι το συνηστω κ εγω!
 
Σταυρούλα καλύτερα να επισκευτεις ενα γιατρο μολις μπορέσεις για να σιγουρευτεις. Μπορει να ειναι κατι που σου λενε τα παιδια παραπάνω μπορεί κ οχι. Μια επίσκεψη στο γιατρο για εξετάσεις θα σε υσηχάσει νομίζω.
 
Ναι, είναι προτιμότερο γιατί οπωσδήποτε είναι ο ειδικός. Να το πας για να σου φύγει η απορία.
 
Back
Top