Γενικά Συγνωμη Τουιτι μου εγω φταιω

Ιωάννα μου λυπάμαι πολύ... καταλαβαίνω πως νιώθεις και όντως το συναίσθημα είναι πολύ άσχημο...

Είχα μια καναρινούλα που γενικά είχε υποφέρει πολύ.. αλλά την είχα κάνει καλά πολλές φόρες και ζούσε μια χαρά! Την πρόσεχα πάρα πολύ! Μια μέρα καθάριζα τα κλουβιά και όπως καθάριζα το κλουβί της το άφησα στραβά πάνω στον πάγκο, έπεσε κάτω και χωρίς ορατό χτύπημα έβγαλε λίγο αίμα απ το στόμα και έφυγε... έτσι απλά... Το πόσο κλάμα έριξα δεν περιγράφεται... και το καλοκαίρι έβαλα στα μικρά καναρινάκια δαχτυλίδια... στο ένα πρήστηκε το πόδι του και του το αφαίρεσα.. Το πόδι είχε πρηστεί και δεν φαινόταν καλά.. και τι δεν έκανα... και τι δεν του έδωσα... αλλά απ το λάθος μ να βάλω αυτά τα δαχτυλίδια το μικρό έπαθε σηψαιμία στο πόδι και έφυγε... Τώρα αυτά στα γράφω και πονάω πολύ... αλλά πλέον είμαι πιο προσεκτική όταν τα καθαρίζω και δεν βάζω πλέον δαχτυλίδια.. Το πάθημα έγινε μάθημα.. αυτό μόνο θα σου πω.. ☹
 
Τραγικό Ιωάννα. Λυπάμαι πολύ, δεν έχω λόγια... ☹ Δεν θα ήθελα ποτέ να βρεθώ στη θέση σου.
 
Τραγικό Ιωάννα. Λυπάμαι πολύ, δεν έχω λόγια... ☹ Δεν θα ήθελα ποτέ να βρεθώ στη θέση σου.
Πιστεψε μα κανενας, ουτε στον εχθρο μου αυτο που περναω.
Οταν καπως ξεχαστω θα ψαξω για καποιο αλλο μωρο να πσρω στον αδερφο μου. Εγω του τον εδωσα, εγω του τιν "πηρα#, εγω θα επανορθωσω.
Σιγουρα δε θα ειναι Τουιτι, ομως κ εκεινο θα τον αγαπαει και θα τον περιμενει...
 
Back
Top